1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
JustynaS1975

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 38182

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-10-03, 10:50   Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
agnieszko39, mam nadzieję, że jeszcze do nas zajrzysz. Dziękuję Ci za Twoją obecność, za Twoje posty.
Życzę Ci siły i odwagi oraz zdrowia (bo tego zawsze życzę), bo co ja mogę życzyć.
Przytulam do serca

:tull:
  Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
JustynaS1975

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 38182

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-09-26, 16:39   Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
agnieszko39, buziaki :)
Cieszę się, że 'fundujesz' sobie 'drobne' przyjemności. Do tego dziś jest piękna pogoda.
Ściskam :tull:
  Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
JustynaS1975

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 38182

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-09-26, 08:31   Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
agnieszko39, :tull:
  Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
JustynaS1975

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 38182

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-09-23, 09:42   Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
agnieszko39, nie możesz sobie wypominać, że Ciebie nie było przy Mamie gdy odchodziła. Przecież (już pisałam) nikt nie jest wróżką i nie wie co się stanie. Miałaś nadzieję, że Mama będzie żyła i nie zakładałaś, że umrze.

:tull:
  Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
JustynaS1975

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 38182

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-09-18, 11:19   Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
agnieszko39, nie potrafię napisać nic pocieszającego Tobie. Myślę, że osoby, które tu są na forum i które przeżywają lub przeżyły żałobę, teraz Ci pomogą swoimi słowami.
Inni ludzie może po prostu boją się, nie wiedzą co powiedzieć.
Kiedy mojej bliskiej koleżance zginął synek w wypadku samochodowym, też do niej długo się nie odzywałam. Nie wiedziałam co powiedzieć, myślałam, że może nie życzy sobie ode mnie telefonu, że jej może swoimi słowami będę przeszkadzać. W końcu po jakiś 3 tygodniach zadzwoniłam. Ale muszę przyznać się, że ten pierwszy telefon niej do było dla mnie duże wyzwanie.
Teraz wiem, że powinnam być może wcześniej to uczynić. Ale my uczymy się całe życie i cały czas musimy odrabiać lekcje 'z życia'.
Dobrze, że masz dwóch bliskich sobie mężczyzn przy sobie.

:/pociesza:/
  Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
JustynaS1975

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 38182

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-09-12, 16:36   Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
agnieszko39, bardzo Ci współczuję. Jest mi bardzo przykro.
Też nie sądziłam, że to tak szybko się stanie.
Przyjmij wyrazy współczucia. ::rose::
  Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
JustynaS1975

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 38182

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-09-09, 14:40   Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
agnieszko39, na opuchnięcie nóg nie podam żadnych recept, bo nie wiem. A lekarze coś mówią w tym temacie?? Mnie tylko nogi puchły, gdy mało siusiałam, i wtedy dostawałam furosemid. Ale myślę, że powodów opuchnięcia nóg może wiele. Myślę, że inni mogą mieć jakieś 'recepty' na to.
Dobrze, że wypoczęłaś. Wtedy można przystąpić do 'boju' z nowymi siłami. :)
Pozdrawiam Cię serdecznie.

PS. a nerwy to w konserwy i na eksport ;)
  Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
JustynaS1975

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 38182

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-09-07, 16:26   Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
agnieszko39, pozdrawiam Cię serdecznie.
Cieszę się, że odpoczęłaś i mam nadzieję, że zregenerowałaś się oraz nabrałaś nowych sił.
Ściskam i przesyłam trochę swojej energii, tej nigdy za mało. :)
  Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
JustynaS1975

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 38182

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-09-01, 17:57   Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
agnieszka39, :tull:
  Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
JustynaS1975

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 38182

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-08-09, 18:20   Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
agnieszko39, :/pociesza:/
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group