1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: banialuka - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112372

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-09, 10:37   Temat: banialuka - komentarze
banialuka napisał/a:
JustynaS1975 być może źle się wyraziłam w poprzednich postach bo nie umiem się ostatnio za bardzo wysłowić i zawsze zostaję źle zrozumiana, albo ja czegoś nie rozumiem jak ktoś mówi. W każdym bądź razie chciałam sprostować że ja nie chcę płakać na pokaz, w moich poprzednich wypowiedziach chodziło mi o to, że to ludzie uważają moje zachowanie za jakieś inne (ja tak to odczuwam) ale ja nie czuję potrzeby płaczu dla ludzi, ale też nie chcę żeby mówili że jest mi łatwo bo nie płaczę.


Powstało jakieś nieporozumienie. Albo Ty mnie źle zrozumiałaś.
Ty napisałaś:
banialuka napisał/a:
Zastanawiam się co jest lepsze, czy taki ciągły płacz czy raczej takie zawieszenie jaku mnie :roll: Moja babcia - Mama mojej Mamy pochowała swoich rodziców, męża i 5 swoich dzieci a sama żyje i ma 95 lat i pamiętam ile ona łez wylała po śmierci każdego, siedziała i ciągle płakała i myślę ze ten płacz ją "oczyszczał" w pewnym sensie i potem jakoś wracała do normalności a ja jak będę sie tak zadręczać to obawiam się że nie wpłynie to korzystnie na moje zdrowie :-(


ja odpisałam:
JustynaS1975 napisał/a:

#144258
Wszystko będzie miało swoje miejsce i czas. Tylko pozwól przepłynąć wszystkim emocjom. Nic na siłę, nic na pokaz itp. Gdy poczujesz, pozwól sobie, pozwól emocjom przepływać.

I miałam na myśli, że jeśli teraz nie płaczesz, to nie rób sobie z tego wyrzutów. Wszystko będzie miało miejsce i czas. I być może przyjdzie czas na łzy.
Jestem ostatnią osobą, która się przejmuje tym co ludzie powiedzą.

Śledzę Twoje wpisy i piszesz, że teraz nie płaczesz i w jakiś sposób z tym się czujesz źle (tak rozumiem). Ja Ci napisałam, że wszystko ma swój miejsce i czas. I być może teraz to nie jest czas na łzy. Ale być może przyjdzie czas na łzy, to wtedy pozwól sobie na nie.
Piszesz, że boisz się, że może ten 'niepłacz' odbić się na Twoim zdrowiu (tak rozumiem). Moim zdaniem, pozwól sobie na przepłynięcie tych emocji, tych łez, kiedy się pojawią. I o tym piszę.
Na pewno nie miałam na myśli, że 'co ludzie sobie pomyślą.
Mam nadzieję, że teraz wyjaśniłam co miałam na myśli.

Wszystko ma swoje miejsce i czas. (być może przyjdzie czas na łzy, i być może to nie jest czas na łzy u Ciebie i OK).
Tylko pozwól przepłynąć wszystkim emocjom. Nic na siłę, nic na pokaz itp. (dokładnie nie masz płakać dla ludzi, wtedy kiedy przyjdą łzy, pozwól im przepłynąć)
Gdy poczujesz, pozwól sobie, pozwól emocjom przepływać. (wtedy kiedy przyjdą)

Mam nadzieję, że teraz będę dobrze odczytana.

Pozdrawiam

[ Dodano: 2012-08-09, 10:44 ]
Ja100, Absenteeism, lepiej to napisały, ja miałam na myśli to co One napisały.
  Temat: banialuka - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112372

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-08, 23:45   Temat: banialuka - komentarze
Wszystko będzie miało swoje miejsce i czas. Tylko pozwól przepłynąć wszystkim emocjom. Nic na siłę, nic na pokaz itp. Gdy poczujesz, pozwól sobie, pozwól emocjom przepływać.
Uściski
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group