1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bliscy chorują a my daleko, w pracy itp
Jolana

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 39901

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-02-24, 10:03   Temat: Bliscy chorują a my daleko, w pracy itp
Ja na pewno bym tak nie postąpiła. Za bardzo kochałam/ kocham Rodziców mimo, że oboje już nie żyją. po prostu nie wyobrażam sobie - wyjechać i zostawić ich samych. Nawet po pracy leciałam do nich jak na skrzydłach. Nie usnęłabym bez ucałowania Ich na dobranoc.

Ale też nie mam żadnego prawo aby potępiać tych, którzy zaryzykowali wyjazd. Wiadomo, jaka sytuacja jest w naszym kraju, bezowocne poszukiwania pracy robią swoje. W tej chwili ponad dwa miliony ludzi wyjechało za chlebem.... Tam również muszą walczyć o siebie, bowiem odczuwają mocno zagrożenia swej zawodowej pozycji w nowym kraju. To wszystko też nie pozostaje bez wpływu na ich psychikę.

Nasuwa się pytanie - czy starszych rodziców zaprosić do siebie? Otóż nie jest to takie proste.
Niejednokrotne zdarza się, że starszym rodzicom brakuje odwagi do zmiany życia. Dzieci za granicą przeżywają też wiele dylematów i wyrzutów sumienia.

Dlatego jest to temat niezmiernie delikatny i wymaga indywidualnego podejścia do problemów.

Pozdrawiam wszystkich.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group