1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: ja, mama i rak
Jolana

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13801

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2014-12-15, 09:13   Temat: ja, mama i rak
Olu, :)
masz również nas. Kiedykolwiek będzie Ci ciężko pisz tutaj o tym. Na pewno ktoś pomoże, wesprze da wskazówkę.
Pozdrawiam Cię.
Trzymaj się.
  Temat: ja, mama i rak
Jolana

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13801

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2014-12-14, 23:16   Temat: ja, mama i rak
Tak - dla każdego - kto ma ciężko chorego w rodzinie to tragedia. Nie da się jej zmierzyć, zważyć, porównać...
  Temat: ja, mama i rak
Jolana

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13801

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2014-12-14, 20:37   Temat: ja, mama i rak
Olu,
niejednemu człowiekowi albo choroba własna albo kogoś bliskiego pokrzyżowała plany życiowe. Każdy sobie radzi w taki sposób na jaki go stać. Na ile pozwalają własne siły. Nie znam Twojej sytuacji rodzinnej, ale jeśli masz rodzeństwo czy bliskich kuzynów - poproś ich o pomoc...

Skorzystaj z pomocy psychologa, porozmawiaj z zaprzyjaźnionymi ludźmi. Samej będzie Ci coraz trudniej. Postaraj się zaprosić życzliwych ludzi do Mamy. I Tobie i Mamusi będzie łatwiej, lżej...
  Temat: ja, mama i rak
Jolana

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13801

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2014-12-14, 18:44   Temat: ja, mama i rak
aleksandraL :)

Myślę, że ten wstęp napisałaś pod wpływem silnych emocji, a w głębi serca myślisz inaczej.

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group