1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Radi - komentarze
Joasia51

Odpowiedzi: 253
Wyświetleń: 75556

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-27, 16:44   Temat: Radi - komentarze
Sorki, Radi, że pomyliłam Twój pseudonim i napisałam Edi. Post był jak najbardziej skierowany do Ciebie.
  Temat: Radi - komentarze
Joasia51

Odpowiedzi: 253
Wyświetleń: 75556

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-27, 11:33   Temat: Radi - komentarze
Witaj Edi. Bardzo Ci kibicuję w zmaganiach z chorobą i ZUS-em. Mój mąż był w podobnej sytuacji. Napisaliśmy o rentę wyjątkową, tylko, że do dzisiaj nie dowiem się jaka była odpowiedż Prezesa ZUS, bo mąż zmarł 25.02 nie doczekawszy się odpowiedzi. Podobno przyszedł polecony z ZUS, ale listonoszka zwróciła, bo wiedziała, że mąż nie żyje. Ja napisałam pismo na 4 strony. Nie zapomnij razem z pismem wysłać wypełnionego druku oświadczenia majątkowego, bo myśmy nie wiedzieli, że coś takiego trzeba wysłać razem z pismem i za 2 tygodnie ZUS przysłał ten druk, żeby wypisać i znowu sprawa się odwlekła. Mąż dostawał z Opieki tylko 160 zł i zasiłek pielęgnacyjny 153 zł, a to dlatego, że ja mam wielki!!! dochód...aż 520 zł świadczenia pielęgnacyjnego nad moją mamą. Jest to wsystko strasznie niesprawiedliwe, żeby ludzie ciężko chorzy zostali bez środków do życia. Mam ochotę napisać do Rzecznika Praw Obywatelskich.
Ja też byłam u prawnika i mój prawnik doradził mi żebym złożyła wniosek o rentę rodzinna. Dostanę na pewno odmowę ale wtedy będę się sądzić. Tylko, że mój mąż miał 29 lat pracy i podobno jest jakiś haczyk prawny - uchwała 7 sędziów z 2006 r. na mocy której mężczyzna mający 25 lat pracy i całkowitą niezdolność do pracy ma prawo do renty. Będę walczyć.
Czy ty masz przyznany zasiłek pielęgnacyjny? Rozumiem, że Twoja żona ma jakiś dochód, dlatego nie chcą Ci przyznać zasiłku stałego z MOPS.
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group