1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak pomóc odchodzącemu na raka płuc?
Joasia51

Odpowiedzi: 83
Wyświetleń: 241360

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2013-04-12, 20:34   Temat: Jak pomóc odchodzącemu na raka płuc?
Droga Emi 79. Aż się popłakałam czytając Twój post. Przypomniał mi się mój mąż, który odszedł 25.02.br. Tak samo jak Twój tata był już bardzo chudziutki, również nie mogłam patrzeć na jego cierpienie. Czasami chciałam uciec"gdzie pieprz rośnie" żeby już nie patrzeć na jego cierpienie..ale nigdy nie zapomnę jego uśmiechu na 2 godziny przed śmiercią jak na mnie popatrzył /a od 3 -m-cy wogóle się nie uśmiechał/. Ten uśmiech nie zapomnę do końca życia. Ten uśmiech dodaje mi siły na dalsze życie.
Emi musisz być teraz silna..masz przecież małe dziecko, a dziadek na pewno ucieszył się z wizyty wnuka. Bądż z tatą w tych ciężkich chwilach. Mój syn też nie miał z ojcem wspólnych tematów, też był gdzieś z boku, ale przyjechał 1200 km żeby ostatnie chwile spędzić z ojcem. Mąż ciągle o niego pytał i dopiero jak syn przyjechał to za 4 dni zmarł, ale jeszcze mogli sobie wiele powiedzieć.
Zachowuj się normalnie przy ojcu...tak jak by był zdrowy. Myśmy tak robili...do końca.
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę dużo siły i wytrwałości, bo ciężko czas przed Tobą
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group