1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: PROSZĘ O INTERPRETACJĘ WYNIKU
Joanna1984

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4186

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-05-14, 19:48   Temat: PROSZĘ O INTERPRETACJĘ WYNIKU
Witam serdecznie,
wiem, że nabroiłam z naruszeniem Regulaminu, już mam go w małym palcu. Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Jest bardzo wyczerpująca, wolałabym przeczytać co innego. Czas na działania. Pierwsze co to musimy ustalić da Taty onkologa prowadzącego, bo w ogóle nie mieliśmy do czynienia z lekarzami tej specjalizacji. Tata czuje się dobrze, zdecydowanie lepiej niż 2 miesiące temu, ciężko nam w ogóle uwierzyć w diagnozę. Skupimy się na kolejnych badaniach.
Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź.
  Temat: PROSZĘ O INTERPRETACJĘ WYNIKU
Joanna1984

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4186

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-05-13, 14:48   Temat: PROSZĘ O INTERPRETACJĘ WYNIKU
Witam, bardzo proszę o zinterpretowanie wyników mojego taty -wiek 60 lat, (niepalący od 20 lat, palił lat 10-rolnik, hodowca drobiu) Na początku roku tata się przeziębił, dołączył do tego męczący kaszel z bólem w klatce piersiowej. Od 20 lat "walczy" z migotaniem przedsionków. pod koniec stycznia tata przebywał w szpitalu, na oddziale chorób płuc i gruźlicy (nigdy w życiu nie leczył się na choroby związane płucami, zawsze z sercem). Załączam kartę informacyjną z tego pobytu oraz kolejna z pobytu w szpitalu w Warszawie zgodnie z zaleceniami-EBUS 33.273. Dzisiaj przyszedł wynik badania z pobranego materiału -niestety nie jest zadowalający. Proszę o pomoc w interpretacji wyniku, niestety nie są to zrozumiałe dla nas nazwy. załączam obydwie karty oraz wynik badania z pobranego materiału
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group