1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki
Jagoda2017

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 10186

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2017-11-20, 16:22   Temat: Rak nerki
Będzie dobrze, z pewnością lekarz wykona badanie usg i da skierowania na TK płuc na już i TK jamy brzusznej za 6 m-cy licząc od terminu operacji. Tata od razu powinien się rejestrować na te badania. Terminy przy ul. Powstańców są przystępne, natomiast długo czeka się na opis badania, dlatego od razu trzeba sobie wyznaczyć drugą wizytę na termin licząc z zakładką ok. 6 tyg. oczekiwania na wynik. Inaczej jest w Centrum Onkologii przy ul. Strzałowskiej, tam wynik jest szybciej , ale jest dłuższa kolejka na badanie. W tym czasie spróbuj ustalić lekarza onkologa, tak jak już pisałam trudno w Szczecinie o nazwisko "dobrego" lekarza w tej specjalizacji, mając na uwadze rodzaj raka, który dopadł Twojego Tatę i mnie. Trzeba jednak próbować, zawsze przecież można zmienić lekarza.

Pozdrawiam
  Temat: nowotwór złośliwy nerki - Carinoma clarocellulare
Jagoda2017

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4597

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2017-11-13, 16:30   Temat: nowotwór złośliwy nerki - Carinoma clarocellulare
Witaj Mania,
borykam się z tym od kwietnia tego roku.
Operację miałam 20.04 w szpitalu na Pomorzanach, wypisana do domu po trzech dniach. Po środki przeciwbólowe musiałam wysłać męża do lekarza pierwszego kontaktu. Tak jak u Twojego taty powiedziano mi, że wizyta kontrolna za 6 miesięcy. Wcześniej na polecenie lekarza rodzinnego, na cito, zostałam przyjęta w maju. Chirurg onkolog zrobił usg i dał mi skierowanie na TK jamy brzusznej za pół roku i TK płuc, które miałam wykonać od razu. To było wszystko. Teraz czekam na wynik z tomografii komputerowej jamy brzusznej, którą miałam 20.10.Nie czuję się dobrze, nie wiem czy tak powinno być, ale wciąż odczuwam ból i zupełnie mam zdrętwiały cały bok, okolice miejsca operowanego.
Ponowna wizytę w przechodni przyszpitalnej na Pomorzanach miałam 30.10. Pan doktor nie był zainteresowany szczególnie moim samopoczuciem. Powiedział, że jestem w grupie niskiego ryzyka i jeżeli wynik TK jamy brzusznej będzie ok. to zobaczymy się za rok. Wynik TK płuc uznał za dobry i nie powiedział co dalej. Wcześniej rejestrowałam się do lekarza chirurga onkologa w Centrum Onkologii na ul. Strzałowskiej, ale to była porażka, ten lekarz w ogóle nie chciał ze mną rozmawiać, odesłał mnie do urologa. Jestem pozostawiona sama sobie, zaczęłam rozglądać się za lekarzem onkologiem, który zechciałby się mną zaopiekować. Nie mam na tą chwilę jeszcze nikogo, większość onkologów w Szczecinie specjalizuje się w schorzeniach onkologicznych kobiet. Ale już jestem zdecydowana, bo wiem, że urolodzy ani interniści nie będą się tym zajmować. Spróbuj proszę tu: http://www.womp.szczecin.pl/poradnie/poradnia-onkologiczna/74-poradnia-onkologiczna-m25 ul. Bolesława Śmiałego 33, 70-347 Szczecin
Tel: 91 43 49 100 centrala
i http://spzozmswia.szczecin.pl/o-nas/kontakt/ ul. Jagiellońska 44 70-382 Szczecin Przychodnia-rejestracja tel: 91 43-29-507 lub 575

serdecznie pozdrawiam
życzę zdrowia i wytrwałości
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group