1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
JaBaba

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31261

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-08-19, 08:44   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
halka napisał/a:
Jeden z tych lekarzy powiedział cos takiego,ze mam sie dalej starac o immunoterapie po uciszeniu glowy. nie chcialam zadawac pytan z serii glupich ,ale nie wiem co miał na mysli.
Zakoduj sobie dziewczyno, że nie ma głupich pytań jeśli chodzi o nasze życie. Wielka szkoda, że nie drążyłaś tematu gdy była do tego okazja. :/pociesza:/
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
JaBaba

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31261

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-07-31, 12:12   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
halka, :tull:
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
JaBaba

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31261

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-06-30, 21:03   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
Przykro jest mi niezmiernie, że immunoterapia u Ciebie nie wypaliła chociaż na początku zapowiadała się dobrze. Jak widać w tym choróbsku nie ma reguły. halka dawaj nam tu znać co się u Ciebie dzieje, kibicujemy Tobie z całego serca. :tull:
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
JaBaba

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31261

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-06-30, 16:26   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
Tak - ja nadal dostaję nivolumab, mija właśnie 2,5 roku od rozpoczęcia leczenia. Teraz w ramach programu, który refunduje NFZ. Po ostatniej ocenie leczenia - stabilizacja. Halka - szkoda, że nie konsultowałaś się z dr. Ramlau. On prawie 20 lat był ordynatorem oddz. onkologii w Wlkp. Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii. Ma bardzo dobre opinie wśród pacjentów. Uderz jeszcze do niego, może zaproponuje coś innego?
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
JaBaba

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31261

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-06-29, 19:32   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
halka, Na konsultacji u prof. Ramlau nie byłaś? Bo piszesz o pani dr konsultant.
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
JaBaba

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31261

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-03-09, 10:52   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
halka napisał/a:
Moze byc róznie.

Nie może być różnie, ma być dobrze :okok"
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
JaBaba

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31261

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-02-17, 13:10   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
W przypadku nivo schemat leczenia to co dwa tyg. 30 min. wlewy (240 ml) i co trzy m-ce ocena leczenia. Nie ma ograniczeń czasowych jego stosowania, leczenie kontynuuje się dokąd pacjent odnosi z niego korzyści i nie ma przeciwwskazań. Bywało, że u niektórych chorych lek się nie sprawdził albo inne choroby uniemożliwiły jego stosowanie. W takich wypadkach wdraża się inne leczenie. U mnie w styczniu minęły dwa lata leczenia nivo. W porównaniu z chemią to niebo, a ziemia. Nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Myślę, że powinnaś szukać możliwości leczenia w ośrodkach, które już prowadzą programy leczenia immunoterapią. Tu jest lista tych ośrodków :https://immuno-onkologia.pl/dostep-program-lekowy-immunoterapia-rak-pluca/

[ Dodano: 2019-02-17, 13:18 ]
https://immuno-onkologia.pl/dostep-program-lekowy-immunoterapia-rak-pluca/
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
JaBaba

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31261

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-02-16, 16:33   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
halka napisał/a:
Jestem w takiej sytuacji ,ze po wielu konsultacjach uznano,ze jedynie atezolizumab jest lekiem,ktory daje mi szanse na przedłuzenie zycia.
No i łap tę szansę - Ja od ponad dwóch lat jestem leczona immunoterapią (nivolumabem). Wprawdzie rak płaskonabłonkowy, ale też stadium IIIb. Spektakularnych wyników wprawdzie nie ma, ale raczysko cały ten czas utrzymane w ryzach.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group