1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ważny składnik diety antyrakowej, o którym za mało się mówi
JaBaba

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 19831

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2019-02-20, 08:38   Temat: Ważny składnik diety antyrakowej, o którym za mało się mówi
Armands napisał/a:
JaBaba,
Chciałem tylko pokazać jak działa wyszukiwarka. Co wybieramy, i w co uwierzymy, to nasz wybór.
No właśnie to mnie przeraża - natłok stron podobnych do tych jakie wskazałeś jest tak duży, ze większość ludzi na nich poprzestaje. Co do wyboru - co to za wybór gdy nie mamy pojęcia w czym wybierać? Pozostaje albo zgłębić temat, albo na wiarę przyjąć "wiedzę" z szurowych stron. Smuci mnie to, że garstka hochsztaplerów potrafi wyprowadzić tysiące ludzi na manowce gdzie tracą resztę zdrowia i pieniądze. Będąc ostatnio na ocenie leczenia była ze mną na sali pacjentka, która dopiera zaczęła chemioterapię (4 podanie) Postęp leczenia znaczny, bo regresja guza niemal o połowę. I wiesz co? Wierzy, że to zasługa leku (lek stosowany w leczeniu narkomanii), który zakupiła jej córka u naszego zachodniego sąsiada. A do tego jest taki "tani" - tylko 20 euro - nieważne, że trzeba dojść do dawki 35 kropel co sprawia, że przez cały czas trwania chemii zrobi się drogo. Ja słyszę co rusz o tym "cudzie", ale jakoś nikogo nie zastanawia fakt, że należy go stosować jednocześnie z chemią ;) Czyli ja tylko zbiegowi okoliczności zawdzięczam fakt regresji po chemioterapii bez tego "cudu". Ech, temat rzeka... Pozdrowienia dla Ciebie i Twojej dzielnej mamy.
  Temat: Ważny składnik diety antyrakowej, o którym za mało się mówi
JaBaba

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 19831

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2019-02-19, 18:23   Temat: Ważny składnik diety antyrakowej, o którym za mało się mówi
betsi napisał/a:

A badania kliniczne-szuryzm?
Pokaż te badania kliniczne odnośnie tego co napisałaś?
Cytat:

Czytałam, że rak bierze się z grzyba, pasożytów w organizmie. Trzeba się ich pozbyć. Coraz więcej czytam na temat, że chemia nie działa, a odpasożytnic się trzeba, pić zioła, dużą rolę odgrywają oleje, kurkuma, noi witam. C.
Poza tym nie wymądrzam się tylko stwierdzam fakt, że wypisujesz bzdury.

Armands - znajduje się to co chce się znaleźć. A link do strony "czego lekarze ci nie powiedzą" skutecznie mnie zniechecił do lektury.
  Temat: Ważny składnik diety antyrakowej, o którym za mało się mówi
JaBaba

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 19831

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2019-02-19, 12:58   Temat: Ważny składnik diety antyrakowej, o którym za mało się mówi
betsi napisał/a:
Powiedziałam, niech każdy dobie myśli co chce, i wierzy w co chce.
Wierz sobie w co chcesz, ale nie powielaj tych bzdur na tym forum gdzie ludzie szukają fachowej pomocy, a nie szuryzmu.
Cytat:

A czy są dowody na to, że tak nie jest?
A są na to, że tak jest?!
  Temat: Ważny składnik diety antyrakowej, o którym za mało się mówi
JaBaba

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 19831

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2019-02-18, 19:43   Temat: Ważny składnik diety antyrakowej, o którym za mało się mówi
betsi napisał/a:
Czytałam, że rak bierze się z grzyba, pasożytów w organizmie. Trzeba się ich pozbyć. Coraz więcej czytam na temat, że chemia nie działa, a odpasożytnic się trzeba, pić zioła, dużą rolę odgrywają oleje, kurkuma, noi witam. C.
Jak po tylu latach na tym forum można takie bzdury wypisywać ?!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group