1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak przełyku G1
JZ0509

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 45037

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-20, 00:27   Temat: Rak przełyku G1
Aktualnie wraz z tata walczę z rakiem przełyku od września. Leczył sie w Gliwicach. Standardowe leczenie radio i chemioterapia. Przeszedł to znosnie. Obecnie pojawiły sie zmiany meta na watrobie i tu stop w leczeniu. Kazali czekać. Obecnie mamy załozyć gastrostomię, trudności w połykaniu będą coraz wieksze. Zalecenie chirurgów aby zakładać gastro- gdy pacjent jest w dobrej formie. Myślę, że warto zastanowić się nad tym. Onkolodzy zalecają to gdy przestanie się polykać ale tak nie jest dobrze. Wydaje mi się, że powinnaś skonsultowac to także u innego lekarza. Ja obecnie żałuje, że nie skonsultowalam badań taty z prof. Lampe z Katowic. Wydawało się, że w CO w Gliwicach to najlepsze rozwiązanie i pewnie tak jest, ale dziś wiem, że na pewno należy jeszcze konsultować gdzie indziej.

My walczymy mimo, że lekarze rozlożyli ręce. Jeszce jedna rada jeżeli zażywasz stale jakies leki skonsultuj to koniecznie ze swoim lekarzem. U mojego taty tabletki na cukier szkodzily i miał silne bóle, gdy zmienił je na insulinę jest znacznie lepiej. Ale tego nie zalecili lekarze, sami spróbowaliśmy. Tat miał silne bóle po połknięciu, tłumaczono to skutkiem chemii ale stanowczo sie z tym nie zgadzam
Życzę sił do walki i powodzenia
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group