1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Radi - komentarze
Izuch

Odpowiedzi: 253
Wyświetleń: 75565

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-12, 21:07   Temat: Radi - komentarze
Hej Wszystkim, mnie również pochłonęła histiria Radi i przeczytałam z zapartym tchem i w nadzieji, że nie bedzie wznowy choroby , jestem na tym forum od niedawna ale bardzo wiele mi dało to że tutaj jestem , (ja i moja cała rodzina toczymy ostra walkę z z chłoniakiem mamy), dzieki historia tutaj przeczytanym wiem, że trzeba walczyć z chorobą, trzeba wierzyc że bedzie dobrze, być cierpliwym , cierpliwym , cierpliwym a w końcu zapali sie światełko, bo i u nas się zapaliło, mama zareagowała na leczenie i nastąpiło znaczne cofniecie choroby i jesteśmy na dobrej drodze mimo tego, że były bardzo ciężkie momenty w zyciu naszej rodziny i mama balansowała na linie, jak to okreslił lekarz prowadzący, że może spaść. Wierzę w pokorę, modlitwę w naszych świetnych lekarzy którzy ratuja nam zycie, co prawda my nie doświadczylismy takich przykrych sytuacji z lekarzamni jak Radi , mama leczy się w CO w Bydgoszczy i tam ja nie mam słów podziwu i podziękowań dla Pani dr. Ewy Chmielowskiej , która jest wspaniałym lekarzem i zrobiła wiele dla mojej mamy, uratowała ją od niebezpiecznego balansowania na linie.
Pozdrawiam wszystkich
ps.
Od momentu zarejestrowania się na tym forum jestem jego codziennym czytelnikiem, tak bardzo polubiłam to forum i zżyłam się co prawda wirtualnie ale zzyłam z innymi forumowiczami poprzez ich historie choroby.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group