1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiany w piersi
Izabela

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 16993

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-12-20, 17:40   Temat: Zmiany w piersi
Mam nadzieję że nie bolało i nie boli, a wyniki będą dobre. Życzę spokojnych, bez stresów świąt. [ostr]
  Temat: Zmiany w piersi
Izabela

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 16993

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-12-18, 22:13   Temat: Zmiany w piersi
Ja badania robię w Ośrodku Onkologicznym w Poradni Sutka w Opolu i tam konsultuje z chirurgiem onkologiem od piersi.
  Temat: Zmiany w piersi
Izabela

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 16993

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-12-18, 22:01   Temat: Zmiany w piersi
No i widzisz, Mada, mamy głos rozsądku i wiedzy, komuś musimy zaufać, ;) Spokojnej niedzieli . Czekamy na dobre wieści.
  Temat: Zmiany w piersi
Izabela

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 16993

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-12-18, 19:48   Temat: Zmiany w piersi
Mada, trzymam kciuki, pozytywne myślenie a na noc melisa.
  Temat: Zmiany w piersi
Izabela

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 16993

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-12-18, 15:51   Temat: Zmiany w piersi
Witaj Mada, też mam zmiany na piersiach, od ponad 10 lat. Miałam 3 biopsje (2 cienko igłowe, 1 grubo igłowa pod mammografem- nie bolało) i teraz czekam na kolejne USG. ;) I z własnego doświadczenia wiem że jak lekarz daje skierowanie na BAC to galopem je robię. No bo jak ma mi lekarz pomóc bez diagnozowania. Jest to podstawowe badanie od którego zależy dalsze postępowanie w leczeniu, w profilaktyce.
Napisz, dlaczego masz obawy przed biopsją.
O Twoim USG nie będę pisać bo się na tyn nie znam, ale na pewno KTOŚ Mądry się odezwie.
:)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group