1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nosogardła - problem z zębami po radioterapii
Iza-55

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 80437

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-09-27, 09:31   Temat: Rak nosogardła - problem z zębami po radioterapii
Brawo Paulisiu! Tak trzymać! Niech to wszystko będzie już za Tobą i nigdy nie wróci.
Pozdrawiam :sun: :littlehs:
  Temat: Rak nosogardła - problem z zębami po radioterapii
Iza-55

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 80437

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-01-20, 11:35   Temat: Rak nosogardła - problem z zębami po radioterapii
Pięknie Paulisia, gratulacje !!! :tull:
  Temat: Rak nosogardła - problem z zębami po radioterapii
Iza-55

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 80437

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-05-29, 19:59   Temat: Rak nosogardła - problem z zębami po radioterapii
Tak, trzymaj się Paulisia! Ściskam Cię mocno!
  Temat: Rak nosogardła - problem z zębami po radioterapii
Iza-55

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 80437

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-05-24, 18:57   Temat: Rak nosogardła - problem z zębami po radioterapii
Paulisiu pojedź jeszcze na konsultację do prof. Skłodowskiego do Gliwic. Bardzo szybko ten wynik przyszedł. Popłakałam się, kiedy to czytałam. Nie wiem czy fachowo się wyrażę, ale prof. Składowski jest chyba takim konsultantem leczenia za granicą. To on występuje w imieniu szpitala o zgodę na takie leczenie. W rozmowie powiedział kiedyś, że bardzo mało jest takich przypadków, ale jednak są i w Gliwicach takiej zgody udzielono. Dla Ciebie musi być teraz wybrane najlepsze leczenie bo organizm jest obciążony. Meteor sugeruje CyberKnife, ale jest jeszcze radioterapia protonowa mniej obciążająca. Pod Krakowem chyba jeszcze nie naświetlają, ale są Czechy czy Niemcy. Musisz się z tym zmierzyć i dasz radę. Czasami nie ma innego wyjścia jak tylko wziąć się w garść i działać. Ściskam mocno.

[ Dodano: 2017-05-24, 19:01 ]
Teraz widzę Twoją odpowiedź i Meteora. Powiem Wam, że dając tak duże dawki promieniowania wierzę, że lekarz nie chce źle, ale jeżeli są za duże to przecież ucinają drogę dalszego leczenia w razie wznowy. U nas było tak samo. W Opolu była taka duża dawka, że gdyby kolejna wznowa się potwierdziła to byłby koniec leczenia.
  Temat: Rak nosogardła - problem z zębami po radioterapii
Iza-55

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 80437

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-05-11, 22:37   Temat: Rak nosogardła - problem z zębami po radioterapii
Paulisiu całym sercem popieram to co mówi Leśny, również nie wierzę, że to coś złego. Nosogardło masz czyste, przeszłaś anginę, a że wszytko było naświetlane to w buzi zawsze będzie goiło się gorzej i dlatego tak świeci w rezonansie. Nie baw się w wyrokowanie, nie masz wyniku z hist pat. Nikt, kto nie jest lekarzem nie ma prawa tutaj na zapas wyrokować. Zobacz co Leśny dziś napisał o wynikach z fiberoskopii. Przeszliście ciężkie leczenie, to jak to ma tam wyglądać? Są same obrzęki. Rozmawiałyśmy już o tym, kiedy ja Ciebie pytałam czy robisz coś z tym. U mojej siostry w listopadzie podejrzewali znowu wznowę, a teraz badanie PET z 13.04.2017r. nie potwierdziło tej wznowy. Kilka miesięcy minęło i zagoiło się, a pamiętam, że siostra na badaniu była przeziębiona, mieliśmy odstąpić, ale czekaliśmy na termin ponad 3 miesiące... Chcę Cię tym pocieszyć, bo lekarz na wizycie powiedział nam, że od wznowy minęły już 4 lata i wygląda na to, że wszystko będzie dobrze. U Ciebie od leczenia minęło 8 lat, masz jeszcze większe szanse na wyzdrowienie. Ty jesteś nadzieją dla chorych na ten typ nowotworu. Uczymy się od Ciebie i słuchamy Twoich rad. Odegnaj od siebie złe myśli i słuchaj lekarzy. Bardzo Cię ściskam i wiem, że będzie dobrze.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group