1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Iza-55

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-02-28, 21:36   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Hej Jerzyku, czy jest dobrze czy źle napisz do nas. Jeżeli jest źle to tym bardziej. Lekarze są tylko ludźmi, też wszystkiego do końca nie wiedzą. Wiary Jerzu wiary, bo dasz radę. Najpierw daj sobie szansę, bądź silny, później słuchaj lekarzy. Ty przecież nigdy się nie poddajesz, bo to jesteś Ty:) Napisz do nas. Pamiętaj nadzieja do końca. Gorąco Cię pozdrawiam i czekam kiedy napiszesz. Iza :sun:
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Iza-55

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-08, 19:30   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Jerzozwierzu dziękuję Ci, za to, że tutaj jesteś z nami. Doceniam nie tylko Twoje poczucie humoru, ale to, że z taką łatwością potrafisz wyrażać swoje uczucia. I przypominaj nam ciągle o tym jak bardzo smakuje życie, takie codzienne. Myślę, że wielu ludziom dodajesz otuchy, nie tylko piszącym tutaj, ale i czytającym. Czasami z niedowierzaniem patrzę na liczby odsłon poszczególnych wątków. Tak wiele ludzi szuka pomocy na tym forum.
Dzięki Tobie, Mamanel, zoi, yogii czy DSS również otrzymałam tutaj wsparcie i wogóle wdzięczna jestem za każde dobre słowo, czy wysłana buźkę.
Pozdrawiam i dziękuję :heart: :flower: :okok"
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Iza-55

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-25, 21:25   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
I tak trzymaj :okok"
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Iza-55

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-23, 21:51   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Jerzyku czytając Twoje posty nie sposób się nie uśmiechnąć:) Oby zawsze tylko taki humorek Ci dopisywał:) Moja siostra pare dni temu zakonczyla leczenie i wyszla ze szpitala do domu. Czas i cierpliwosc ... to jest chyba nam teraz najbardziej potrzebne. Damy radę:)
Pozdrawiam serdecznie:)
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Iza-55

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-29, 10:17   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Cytat:
zasada jest prosta Co masz zrobić dziś zrób pojutrze będziesz miał dwa dni wolnego :-D :lol: :mrgreen:

Jerzyku ja bym tego nie umiała tak dobitnie ująć, skąd Ci się takie pomysły biorą :bravo" <haha> <haha> <haha> Ale jak już przyjdzie to pojutrze to proponuję pracę systemem śródziemnomorskim, krótka praca - dłuższy wypoczynek, 3 godziny odpoczynku na 1 godz.pracy, sprawdza się u mnie na działce np. przy koszeniu trawy, pozdrówka :papap: :lol: :-D
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Iza-55

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-28, 16:50   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Eee .... no to całkiem fajnie masz, taka praca na weekendy. :-D Też bym tak chciała :/ :cry..:
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Iza-55

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-16, 22:36   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Dołączam się do gratulacji, Floryda za Tobą, a przed - CAŁY ŚWIAT !!! Super, Super Super !yes!yes! !yes!yes! !yes!yes! ::dance:: :hehe: :in_love:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group