1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: banialuka - komentarze
Irka

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112930

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-08, 11:09   Temat: banialuka - komentarze
Wiem,że to co napiszę to troszkę z "innej beczki" ale też chodzi o żałobę..
W marcu zginął wypadku samochodowym mój serdeczny przyjaciel..Wiecznie uśmiechnięty, żartujący i pogodny.. Zaręczony z dziewczyną we wrześniu mieli wszystko zaklepane na ślub.
Kiedy spotkałam się z jego narzeczoną (też moją przyjaciółką) dzień po wypadku byłam w szoku.
Ta dziewczyna była i jest tak silna psychicznie,że wiele można się od niej nauczyć..Nie płakała W OGÓLE..Ani przed pogrzebem ani na, dopiero miesiąc po popłynęły pierwsze łzy..Kiedy z nią rozmawiałam, cały czas powtarzała że teraz już nic nie może na to wszystko poradzić, że będzie się mocno modlić za niego, że chce go wspominać, śmiać się z jego żartów..I tak jest do dziś. Kiedy się spotykamy ona jest wyciszona, spokojna, wspomina go na każdym kroku..Sama mówi że najgorsze są tylko dwie rzeczy - ogromna tęsknota i poczucie jej bezpieczeństwa które zostało zachwiane. minęły cztery miesiące a ona płakała zaledwie kilka razy..
Piszę po to,żebyś spróbowała zrozumieć że żałobę każdy przeżywa na swój osobisty sposób, nie traktuj tego broń Boże jak choroby psychicznej, przeżywaj ją po swojemu..
Z mojej strony życzę Ci dużo sił, wbrew wszystkiemu staraj się uśmiechać nawet z błahych spraw, spędzaj czas z bratem...
A za Mamusię się pomodlę :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group