1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
Irka

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 70009

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-01-12, 09:33   Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
Idź do endokrynologa - osobiście mogę Ci polecieć świetnego specjalistę z Warszawy.

[ Dodano: 2012-01-12, 09:38 ]
Gapiszon ze mnie, jestes przecież z warm-maz - sorry.
Dodam jeszcze,że nieprawidłowo pracujące nadnercza mogą powodować tachykardię - ktora u Ciebie występuje.
  Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
Irka

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 70009

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-01-11, 18:03   Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
Bewelko RTG możesz wykonać, potrzebne będzie skierowanie .
A miałaś jakąkolwiek konsultację endokrynologiczną?? Mnie skierowali do endokrynologa właśnie - miałam zrobiony komplet badań odnośnie tarczycy i nadnerczy (nieprawidłowo pracująca tarczyca daje bardzo dużo objawów - ja nawet nie zdawałam sobie sprawy, dopóki nie wylądowałam na oddziale endokrynologii i nie porozmawiałam z pacjentami).
:flower: pozdrawiam!
  Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
Irka

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 70009

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-01-11, 11:40   Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
Bewelko , miałam niski poziom leukocytów ( u Ciebie nie jest to jakoś specjalnie poza normami z tego co podajesz ,jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi) , hemoglobina ciągle bardzo niska ( 9, max 10) , granulocyty też nie w normie. chyba nie ma takiej osoby która po zrobieniu wyników ściśle mieściła się WE WSZYSTKICH normach :)

Gorączkę możesz mieć nawet na tle alergicznym :) A skoro męczą Cię bóle kostno stawowe, udaj się do reumatologa ew. ortopedy. Mialaś robione rtg kręgosłupa?

Podrawiam :)
  Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
Irka

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 70009

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-01-09, 12:40   Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
Witaj
Też miałam kołatania serca, połączone z bólami kostno - stawowymi. Byłam w szpitalu , zrobili wszystkie badania, wyszła tachykardia sercowa, dostałam betalok i jest lepiej.
Wyniki mam bardzo podobne do Twoich , te same parametry podwyższone, lekarz powiedział ,że mimo wszystko nie są złe i niepokojące :)
Dodał,że jak w wynikach wszystko jest dobrze trzeba szukać przyczyn "w głowie" ;)
Troszkę się nakręcasz..
miałaś w szpitalu robione wiele badań, gdyby zauważyli jakieś nieprawidłowości nie wypuściliby cię bez diagnostyki:) Także odetchnij - jesteś zdrowa :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group