1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi zaawansowany
Iga

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 15805

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-06-22, 11:12   Temat: Moja mama umiera
Albo sam sobie zaloz ten watek merytoryczny,wpisz wyniki badan i twoje pytania dotyczace leczenia i innych problemow med? Admin moze byc b zajety zwlaszcza ze to weekend.
Czy mama ma dobrze ustawione leki p/bolowe juz? Jak z odzywianiem? Pytaj o wszystko w watku merytorycznym!

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2013-06-22, 17:19 ]
Zgodnie z sugestią wydzieliłem dla Sadness odrębny temat.

  Temat: Rak piersi zaawansowany
Iga

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 15805

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-06-22, 09:52   Temat: Moja mama umiera
sadness; nie doczytalam bo w tym watku tyle innych watkow. Popros admin aby wydzielil twoje wpisy i zrobili ci twoj watek i wtedy uzyskasz duzo wiecej pomocy bo latwiej bedzie czytac ciebie jesli chodzi o mamy leczenie. W tym watku mozesz pisac dalej pod katem psychologicznym. Czyli rozumiem ze mama juz jest pod opieka onkologa i czekacie na wyniki?
  Temat: Rak piersi zaawansowany
Iga

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 15805

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-06-22, 08:50   Temat: Moja mama umiera
Czy powiedziano ci gdzie znalesc klinike onkologiczna? Bo tam mama powinna jak najszybciej sie znalesc. Tu potrzebny bardzo onkolog; lekarze innych specjalnosci mimo dobrych checi nie maja wiedzy onkologicznej i ich diagnozy moga byc bledne. Jezeli masz problemy DSS na pewno ci pomoze, wyslij jej PW. Trzymam kciuki abys szybko umiescil mame na onkologii!
Jestes bardzo dobry i dzielny!!!!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group