1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak brodawkowaty nerki z przerzutami do węzłów i nadnercza
Ida1

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 23857

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-05-04, 13:41   Temat: Rak brodawkowaty nerki z przerzutami do węzłów i nadnercza
Bardzo Was proszę powiedzcie mi czy w klinice na Szaserów w Warszawie tam gdzie przyjmuje prof. Szczylik znajduje się oddział chirurgiczny? Do wizyty u profesora z mamą został nam tylko tydzień bardzo się denerwuję normalnie odchodzę od zmysłów, co będzie dalej czy lekarze zdecydują się operować. Boże ile pytań, a jak długo trzeba czekać z odpowiedziami na te pytania.
  Temat: Rak brodawkowaty nerki z przerzutami do węzłów i nadnercza
Ida1

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 23857

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-05-01, 13:28   Temat: Rak brodawkowaty nerki z przerzutami do węzłów i nadnercza
A czy na Szaserów znajduje się oddział chirurgii?
  Temat: Rak brodawkowaty nerki z przerzutami do węzłów i nadnercza
Ida1

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 23857

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-04-29, 18:27   Temat: Rak brodawkowaty nerki z przerzutami do węzłów i nadnercza
Tak ale czy profesor Szczylik podejmuję decyzję o operacji czy lekarze chirurdzy?
Czy może być tak, że profesor mi powiedział, że mama będzie operowana a lekarz chirurg może powiedzieć inaczej czyli, że operacji się nie podejmie? Bardzo proszę o odpowiedź.
  Temat: Rak brodawkowaty nerki z przerzutami do węzłów i nadnercza
Ida1

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 23857

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-04-28, 13:10   Temat: Rak brodawkowaty nerki z przerzutami do węzłów i nadnercza
Ja byłam sama bez mamy w chwili gdy zapisywałam mamę pani sekretarka także mi powiedziała, żeby mama była na wizycie. No ale jak ja miałam mamę wziąść w podróż jak ona była bardzo słaba nawet by mi nie dojechała, więc pojechałam sama. I bardzo dobrze zrobiłam. Porozmawiałam sobie z profesorem, wypytał mnie o wszystkie szczegóły i wyznaczył termin żebym przyjechała z mamą, ponieważ najprawdopodobniej już mama zostanie w szpitalu na 11 maja.
Swoją drogą chciałam się zapytać czy ktoś przechodził operację właśnie w tym szpitalu na Szaserów w Warszawie? Czy profesor Szczylik operuje czy tylko zespół szpitala?
Eliza12 rób tak jak będzie najlepiej dla Twojego taty uważam, że na pierwszą wizytę możesz pojechać sama profesor porozmawia z tobą, bez żadnych tajemnic wszystko Ci powie jakie leczenie zastosuję, po co męczyć tatę. Przecież wyznaczy Ci kolejny termin wizyty jak Tatuś Twój dojdzie do sił, nie patrz na toco mówi sekretarka. Nie prawda że trzeba z chorym masz mój przykład. Rób to co uważasz za słuszne, co jest najlepsze dla taty bo to on jest najważniejszy. Trzymaj się cieplutko życzę powodzenia pisz jak zdrówko
  Temat: Rak brodawkowaty nerki z przerzutami do węzłów i nadnercza
Ida1

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 23857

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-04-27, 13:41   Temat: Rak brodawkowaty nerki z przerzutami do węzłów i nadnercza
Podobną sytuację mam z moja mamunią. Też ma nowotwór nerki z przerzutami do płuc i węzłów chłonnym śródpiersia. Leżała w szpitalu ponieważ nastąpił zator płucny. W szpitalu w związku z tym guzem nic nie zrobili (wiadomo Płock). Po wyjściu mamy ze szpitala z całą historią choroby pojechałam do prof. Szczylika oczywiście bez mamy była za słaba na taką podróż. Profesor porozmawiał dodał otuchy sił i dał nadzieję. Wyznaczył mamie termin na 11 maja ma do niego się wstawić, będzie operowana usuną jej nerkę wraz z tym paskudnym guzem a potem zajmą się przerzutami.
Jedź do Profesorka cudowny człowiek

[ Dodano: 2011-04-27, 13:41 ]
Mogę się jeszcze zapytać jakiej wielkości był guz?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group