1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: JustynaS1975 - komentarze
Honorata

Odpowiedzi: 5129
Wyświetleń: 696802

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-25, 22:26   Temat: JustynaS1975 - komentarze
Justysiu - przesyłamy całuski i moc pozytywnej energii. :heart: :heart: :heart:
  Temat: JustynaS1975 - komentarze
Honorata

Odpowiedzi: 5129
Wyświetleń: 696802

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-05, 10:05   Temat: JustynaS1975 - komentarze
Justynko, ja równiez widziałam foteczki, sa naprawdę ładniutkie. A takie z nich ciepełko bije, że ja się przy swoim komputerku ogrzałam. Ja tam nawet przy poprzednim Twoim avatarze, który był bardziej "tajemniczy" już widziałam że mamy to do czynienia z ładniutką kobietką. Naprawdę ładne zdjęcia i bardzo naturalne. Pozdrawiam Cię i życzę miłego dnia :in_love:
  Temat: JustynaS1975 - komentarze
Honorata

Odpowiedzi: 5129
Wyświetleń: 696802

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-22, 14:39   Temat: JustynaS1975 - komentarze
Popieram opinię dziewczyn. Dziamdziak nabił sobie guza na czole przedwczoraj a ja do dziś mam z tego powodu chandrę. Jak się urodził zdałam sobie sprawę że jestem "spętana" tą troską do końca życia. Czasem nie jest to łatwe i miłe. Ta troska. No ale właśnie taka jest rola mam. Najważniejsza jest miłość - z każdej mozliwej strony i od każdej osoby. I tylko to się liczy-miłego dnia Justynko :flow:
  Temat: JustynaS1975 - komentarze
Honorata

Odpowiedzi: 5129
Wyświetleń: 696802

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-10, 20:35   Temat: JustynaS1975 - komentarze
Bardzo fajnie napisane i 100% prawdy. Cieplutko robi się na forum jak Justysia jest już z nami po weekendzie. |buziaki|
  Temat: JustynaS1975 - komentarze
Honorata

Odpowiedzi: 5129
Wyświetleń: 696802

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-07, 18:13   Temat: JustynaS1975 - komentarze
Justynko ja tylko tak pytałam o to ile masz lat, bo z Twojego zdjęcia naprawdę cieżko wywnioskować. Taka piękna brunetka! I jakaż subtelna uroda! Ja swego czasu byłam smukłą blondynką z włosami do pasa. I też jeździłam na rowerze. Jak tylko urodziłam Stefka zmieniłam kolor włosów na brąz, znacznie je skróciłam. Nie chciałam być blondynką z nadwagą. :twisted: :twisted: Na rower nie ma czasu. Póki co to Stefek w chodziku jeżdzi. A ja zmamusiałam do reszty. Tu fałdka, tam fałdka. Gacie trzeba było większe kupić, rozmiar sukienki z 38 na 42. Rozmiar biustonosza w górę i tak dalej. Ale jak wrócę do pracy - tam to się trzeba będzie nabiegać, więc póki co się nie martwię tylko przygotowuję deser włoski pt. "panna cotta". Blondynką już pewnie nigdy nie będę ale może schudnę jak wrócę do pracy. Może :devil:
  Temat: JustynaS1975 - komentarze
Honorata

Odpowiedzi: 5129
Wyświetleń: 696802

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-06, 15:59   Temat: JustynaS1975 - komentarze
Hej Justyna-czy tajemniczy 1975 to może rok Twojego urodzenia?
  Temat: JustynaS1975 - komentarze
Honorata

Odpowiedzi: 5129
Wyświetleń: 696802

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-30, 19:22   Temat: JustynaS1975 - komentarze
Witaj Justynko :) Co do znamion to napewno warto je badać. Nm ostatnio pani dermatolog napędziła stracha bo powiedziała do mojego Dara, że jedno znamie nie ciekawie wygląda. No więc chirurg-onkolog je wyciął (ja zdjęłam szwy :shock: ) i czekaliśmy w strachu na wynik. Na szczęście wynik histoptologiczny wykazł że była to tzw. "plama brwnikowa"-nic groźnego. Ja natomiast i moja siostra jesteśmy chyba jakimiś kosmitkami, bo nie mamy żadnych znamion ani pieprzyków :-D Pozdrawiam Cię serdecznie ::thnx::
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group