1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak języka
Gusia

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 19360

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-10-07, 14:40   Temat: Rak języka
Ella ("Rak to jest wyrok niestety śmiertelny") NIE,NIE i jeszcze raz NIE . Pisząc to zabierasz wiarę i nadzieję wszystkim chorym i ich rodzinom. Tak jak napisała DSS "odchodzą - tak jak i pacjenci zmagający się z innymi, często śmiertelnymi schorzeniami: udarami mózgu, zawałami serca, marskością wątroby etc. Umiera się nie tylko na raka. "
Ale każdy z nas walczy .14 lat temu w wieku 40 lat przeszłam zawał serca ściany przednio -bocznej. Do dziś lekarze , którzy mnie ratowali wspominają moją walkę którą stoczyłam aby żyć . Teraz mój mąż stawia czoła RAKOWI i właśnie temu o którym Ty piszesz . Nowotwór złośliwy języka T3NOMO ( Carcinoma planoepitheliale invasivum partim keratodes oris , G2, pT2 ) W dniu 06.06.2011r przeszedł operację nasady i trzonu języka wraz z migdałkiem podniebiennym lewym oraz radykalną układu chłonnego szyi po stronie lewej. Radioterapia od 11.07 -23.08.2011 - leczony fotonami 6MV -tomoterapia. Otrzymał na okolicę loży po usuniętym guzie języka 62 Gy/T i na węzły chłonne szyi obustronnie 50Gy/T . Mąż- Piotr jest w świetnej kondycji fizycznej , pełen sił i wiary w wyzdrowienie i pokonanie tego GADA, Już myślałam , że nigdy tego nie będę musiała opisywać , ale po Twoim poście musiałam. Trzeba walczyć, walczyć i jeszcze raz walczyć . Mocno Wam wszystkim kibicuję . Ufffff . wyrzuciłam to z siebie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group