1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Monika-s - komentarze
Gonia

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4579

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-27, 19:37   Temat: Monika-s - komentarze
Monika-s, Zajrzyj do mojego watku.Na poczatku choroby czulam sie jakby to byl sen..jakis koszmar...nie chcialam w to wierzyc...potem znalazlam forum poznalam amelke i kazdego dnia bylysmy na priv tutaj na forum.Jej Tatus juz odszedl do Pana a moj zostal tu na Ziemi.Modle sie kazdego dnia i prosze o kazdy dzien i jakos Pan Bog mi Tatusia zostawia.Bez wiary i Amelii bym nie przetrwala.W chorobie Taty tak naprawde jestem ja,czasami moj chlopak i mama ktora ma tate na codzien i widze jak jej z tym ciezko.Na tym forum jest naprawde duzo wspanialych ludzi ktorych pytaj o wszystko.To cudowne:,,Anioły"ktore przeszly tę droge,przechodza lub sa lekarzami,administratorami.Sa wielce pomocni i nie opuszczaja. Jeszcze raz prosze wejdz na moj watek to wszystkiego sie dowiesz.A swoja droga musisz byc silna i wierzyc ze Wam sie uda nie wygrac ale przezyc wiele wiele miesiecy jak My.Pozdrawiam goraco i duzo sily kochana

[ Dodano: 2011-09-27, 19:40 ]
I jeszcze dodam bo to wlasciwie najwazniejsze! Pamietaj statystyki to jedno a Pan Bog decyduje kiedy..Moj Tatulko to przyklad cudu-slowa lekarza..Dlatego glowa do gory mimo cierpienia,bo walka przed Wami o kazdy dzien.z modlitwa...
  Temat: Monika-s - komentarze
Gonia

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4579

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-27, 17:56   Temat: Monika-s - komentarze
>> Komentarze dotyczą tego wątku <<



Monika
Witaj na forum,tu wszyscy sa bardzo pomocni.Moj tatus ma niedrobnokomorkowego nowotwora pluca prawego i dzis mija nam rok.Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group