1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 28
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 53500

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2014-05-21, 21:57   Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, ale podczas spływu padł rekord prędkości spływania... Jeszcze nigdy, nikt nie spłynął tak szybko Popradem... :-D
  Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 53500

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2014-05-17, 12:37   Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Małgosiu, mam po Cię śmignąć?
  Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 53500

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2014-05-16, 08:47   Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
E tam nie można... zresztą już koniec wyborczej "powodzi". Woda opada, nie będzie czego turystom pokazać...
  Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 53500

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2014-05-14, 19:13   Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
KlaWiku - zawsze miejsce się znajdzie. A w kwestii pogody - uważam, że tragedii nie będzie. Za bardzo się w mediach mówi o ulewach, potem się okaże, że to władza uratowała nas przed powodzią... Taki okres przedwyborczy... Dzisiaj godzinkę mieliśmy mżawkę. Jest pochmurno, ale ciepło. I niewykluczone, że popada. Ale zabezpieczyłem wiatę grillową - dach połatany, dodatkowa konstrukcja osłaniająca przed wiatrem i zacinającym deszczem zmontowana. W razie deszczu - mamy program awaryjny w postaci interesujących wycieczek :-D
  Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 53500

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2014-05-14, 11:17   Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Zawsze budżet przeznaczony na spływ można przeznaczyć np. na wycieczkę na zamek w starej Lubovli, z pobytem w destylarni lokalnych trunków oraz karczmie :-D
  Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 53500

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2014-05-13, 20:27   Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
1. ewka z michem + 2 dzieci + ewkowa mamuśka - 19,20
2. Johanka: Dżolanta, ja + moja kudłata psia księżniczka + jedna ludzka sztuka, znaczy się 3 ludzi i sobaka - 3
3. sonia z przydatkiem - 10
4. DSS z przybytkiem i sukami - 203
5. JustynaS1975 też ostrożnie rezerwuje jedno miejsce - 11
6. Ania Konopka, Mariusz, Tata Mariusza, Majka i moje dzieci szt 2 czyli maciek i Basia - 12, 15, 18
7. Kasia C - delikatnie i ostrożnie zza zakrętu wyłania się KasiaC z pyskatym synalkiem i Wilusiową Anią - 201
8. Małgosia z istnym i Romanem w stanie ustalonym - 14
9. Nika2 z Nerusiakiem i Markiem, Tomasz z synową Malwiną ,wnuków szt 2 Kalina i Ernest - 207, 205
11. krysiekn ostrożnie i delikatnie zza zakrętu - 4
12. mariusz8917 i żony - 204
13. Małgosia81 będzie z nami na odległość, z Krynicy. Znaczy na noc musi wracać, bo Pani Stasia jej drzwi zamknie, cóż - senatorium - mogę śmignąć po cię mym szerszeniem...
14. Iza-55 z siostrą, bratowa i dwie znajome - 5, 21
15. Radi+Żonka+mała MI - 17

No i pokoi wolnych brak... 8-)
  Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 53500

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2014-05-12, 22:07   Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Pogodę zamówiłem u Najwyższego. Będzie doskonała. Albo na spływ, albo na siedzenie przy kominku. :mrgreen:
  Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 53500

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2014-05-12, 17:08   Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Nie muszę pytać w zasadzie, ale dla formalności...

Wszyscy płyną?

[ Dodano: 2014-05-12, 17:09 ]
Aha - przypomnę jeszcze ceny:

Nocleg - 20 pln, śniadanie - 10, obiad - 20, grillowanie coś koło 10 wyniesie, bo jak doświadczenie uczy, wszyscy mi tam ciągle siedzą... :-)
Koszt spływu ponegocjujemy, żeby dobrze było :-)
  Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 53500

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2014-05-09, 22:16   Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
1. ewka z michem + 2 dzieci + ewkowa mamuśka - 19,20
2. Johanka: Dżolanta, ja + moja kudłata psia księżniczka + jedna ludzka sztuka, znaczy się 3 ludzi i sobaka - 3
3. sonia z przydatkiem - 10
4. DSS z przybytkiem i sukami - 203
5. JustynaS1975 też ostrożnie rezerwuje jedno miejsce - 11
6. Ania Konopka, Mariusz, Tata Mariusza, Majka i moje dzieci szt 2 czyli maciek i Basia - 12, 15, 18
7. Kasia C - delikatnie i ostrożnie zza zakrętu wyłania się KasiaC z pyskatym synalkiem i Wilusiową Anią - 201
8. Małgosia z istnym i Romanem w stanie ustalonym - 14
9. Nika2 z Nerusiakiem i Markiem, Tomasz z synową Malwiną ,wnuków szt 2 Kalina i Ernest - 207, 205
11. Coco z bagaży dwojgiem - 21
12. mariusz8917 i żony - 204
13. Małgosia81 będzie z nami na odległość, z Krynicy. Znaczy na noc musi wracać, bo Pani Stasia jej drzwi zamknie, cóż - senatorium - mogę śmignąć po cię mym szerszeniem...
14. Iza-55 z siostrą - 5
15. Radi+Żonka+mała MI - 17

Zostają dwa wolne pokoje. Ktoś chętny dołączyć?
  Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 53500

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2014-05-09, 01:04   Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
1. ewka z michem + 2 dzieci + ewkowa mamuśka
2. Johanka: Dżolanta, ja + moja kudłata psia księżniczka + jedna ludzka sztuka, znaczy się 3 ludzi i sobaka
3. sonia z przydatkiem
4. DSS z przybytkiem i sukami
5. JustynaS1975 też ostrożnie rezerwuje jedno miejsce
6. Ania Konopka, Mariusz, Tata Mariusza, Majka i moje dzieci szt 2 czyli maciek i Basia
7. Kasia C - delikatnie i ostrożnie zza zakrętu wyłania się KasiaC z pyskatym synalkiem i Wilusiową Anią
8. Małgosia z istnym i Romanem w stanie ustalonym
9. Ewka z dziecyma i małżowinem
10. Nika2 z Nerusiakiem i Markiem, Tomasz z synową Malwiną ,wnuków szt 2 Kalina i Ernest
11. Coco z bagaży dwojgiem
12. mariusz8917 i żony.
13. Małgosia81 będzie z nami na odległość, z Krynicy. Znaczy na noc musi wracać, bo Pani Stasia jej drzwi zamknie, cóż - senatorium - mogę śmignąć po cię mym szerszeniem...
14. Iza-55 z siostrą.
15. Radi+Żonka+mała MI

Bardzo proszę... jeśli komuś-coś nie pozwoli - dajcie znać
  Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 53500

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2014-05-07, 22:51   Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
1. ewka z michem + 2 dzieci + ewkowa mamuśka
2. Johanka: Dżolanta, ja + moja kudłata psia księżniczka + jedna ludzka sztuka, znaczy się 3 ludzi i sobaka
3. kina - musi posprawdzać (prosimy o potwierdzenie)
4. DSS z przybytkiem i sukami
5. JustynaS1975 też ostrożnie rezerwuje jedno miejsce
6. Ania Konopka, Mariusz, Tata Mariusza, Majka i moje dzieci szt 2 czyli maciek i Basia
7. Kasia C - delikatnie i ostrożnie zza zakrętu wyłania się KasiaC z pyskatym synalkiem i Wilusiową Anią
8. Małgosia z istnym i Romanem w stanie ustalonym
9. Ewka z dziecyma i małżowinem
10. Nika2 z Nerusiakiem i Markiem, Tomasz z synową Malwiną ,wnuków szt 2 Kalina i Ernest
11. Kina z? Czy z bz?
12. Coco z bagaży dwojgiem
13. mariusz8917 i żony.
14. Małgosia81 będzie z nami na odległość, z Krynicy. Znaczy na noc musi wracać, bo Pani Stasia jej drzwi zamknie, cóż - senatorium - mogę śmignąć po cię mym szerszeniem...
15. Iza-55 z siostrą.
26. Radi+Żonka+mała MI

Proszę potwierdzać, bądź też nie, bo lada moment pokoję przydzielam...
  Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 53500

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2014-04-17, 21:03   Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
1. ewka z michem + 2 dzieci + ewkowa mamuśka
2. Johanka: Dżolanta, ja + moja kudłata psia księżniczka + jedna ludzka sztuka, znaczy się 3 ludzi i sobaka
3. kina - musi posprawdzać (prosimy o potwierdzenie)
4. DSS z przybytkiem i sukami
5. JustynaS1975 też ostrożnie rezerwuje jedno miejsce
6. Ania Konopka, Mariusz, Tata Mariusza, Majka i moje dzieci szt 2 czyli maciek i Basia
7. Kasia C - delikatnie i ostrożnie zza zakrętu wyłania się KasiaC z pyskatym synalkiem ;) Jak nic więcej nie gruchnie to przyjeżdżają (prosimy o potwierdzenie)
8. Małgosia z istnym i Romanem w stanie ustalonym
9. Ewka z dziecyma i małżowinem
10. Mark asekurancko
11. Sonia z albo bz.
12. Nika2 z Nerusiakiem i Markiem
13. miała być Krysiax, ale nie będzie, uznajmy ten numerek za pechowy i zostawmy pusty...
14. Wilusiowa Ana
15. Kina z? Czy z bz?
15. Coco z bagaży dwojgiem
16. Mikuś
17. mariusz8917 i żony.
18. Małgosia81 będzie z nami na odległość, z Krynicy. Znaczy na noc musi wracać, bo Pani Stasia jej drzwi zamknie, cóż - senatorium - mogę śmignąć po cię mym szerszeniem...
19. Iza-55 z siostrą.
20. Radi+Żonka+mała MI

Małgosiu81 - przewiozę Cię mym szerszeniem w obie strony. Gdybym szerszeń nie jeździł, ale latał, to bym nie przewiózł, ale... jak to się mówi? :-D
  Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 53500

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2014-04-14, 08:12   Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
1. ewka z michem + 2 dzieci + ewkowa mamuśka
2. Johanka: Dżolanta, ja + moja kudłata psia księżniczka + jedna ludzka sztuka, znaczy się 3 ludzi i sobaka
3. kina - musi posprawdzać (prosimy o potwierdzenie)
4. DSS z przybytkiem i sukami
5. JustynaS1975 też ostrożnie rezerwuje jedno miejsce
6. Ania Konopka, Mariusz, Tata Mariusza, Majka i moje dzieci szt 2 czyli maciek i Basia
7. Kasia C - delikatnie i ostrożnie zza zakrętu wyłania się KasiaC z pyskatym synalkiem ;) Jak nic więcej nie gruchnie to przyjeżdżają (prosimy o potwierdzenie)
8. Małgosia z istnym i Romanem w stanie ustalonym
9. Ewka z dziecyma i małżowinem
10. Mark asekurancko
11. Sonia z albo bz.
12. Nika2 z Nerusiakiem i Markiem
13. Krysiax + 1 osoba
14. Wilusiowa Ana
15. Kina z? Czy z bz?
15. Coco z bagaży dwojgiem
16. Mikuś
17. mariusz8917 i żony.
18. Małgosia81 będzie z nami na odległość, z Krynicy. Znaczy na noc musi wracać, bo Pani Stasia jej drzwi zamknie, cóż - senatorium - mogę śmignąć po cię mym szerszeniem...
  Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 53500

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2014-04-08, 15:29   Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
No tak... najchętniej bym Cię sklonował, i jedną trzymał w szafie, wyciągał wieczorem, chował rano...

1. ewka z michem + 2 dzieci + ewkowa mamuśka
2. Johanka: Dżolanta, ja + moja kudłata psia księżniczka + jedna ludzka sztuka, znaczy się 3 ludzi i sobaka
3. kina - musi posprawdzać (prosimy o potwierdzenie)
4. Basia2000 - ostrożnie rezerwuje jedno miejsce
4. DSS z przybytkiem i sukami
5. JustynaS1975 też ostrożnie rezerwuje jedno miejsce
6. Ania Konopka, Mariusz, Tata Mariusza, Majka i moje dzieci szt 2 czyli maciek i Basia
7. Kasia C - delikatnie i ostrożnie zza zakrętu wyłania się KasiaC z pyskatym synalkiem ;) Jak nic więcej nie gruchnie to przyjeżdżają (prosimy o potwierdzenie)
8. Małgosia z istnym i Romanem w stanie ustalonym
9. Ewka z dziecyma i małżowinem
10. Mark asekurancko
11. Sonia z albo bz.
12. Nika2 z Nerusiakiem i Markiem
13. Krysiax + 1 osoba
14. Wilusiowa Ana
15. Kina z? Czy z bz?
15. Coco z bagaży dwojgiem
16. Mikuś
17. mariusz8917 i żony.
18. Małgosia81 będzie z nami na odległość, z Krynicy. Znaczy na noc musi wracać, bo Pani Stasia jej drzwi zamknie, cóż - senatorium.
  Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 53500

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2014-04-08, 13:22   Temat: VI zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
1. ewka z michem + 2 dzieci + ewkowa mamuśka
2. Johanka: Dżolanta, ja + moja kudłata psia księżniczka + jedna ludzka sztuka, znaczy się 3 ludzi i sobaka
3. kina - musi posprawdzać (prosimy o potwierdzenie)
4. Basia2000 - ostrożnie rezerwuje jedno miejsce
4. DSS z przybytkiem i sukami
5. JustynaS1975 też ostrożnie rezerwuje jedno miejsce
6. Ania Konopka, Mariusz, Tata Mariusza, Majka i moje dzieci szt 2 czyli maciek i Basia
7. Kasia C - delikatnie i ostrożnie zza zakrętu wyłania się KasiaC z pyskatym synalkiem ;) Jak nic więcej nie gruchnie to przyjeżdżają (prosimy o potwierdzenie)
8. Małgosia z istnym i Romanem w stanie ustalonym
9. Ewka z dziecyma i małżowinem
10. KasiaC - moje libido wariuje
11. Mark asekurancko
12. Sonia z albo bz.
13. Nika2 z Nerusiakiem i Markiem
14. Krysiax + 1 osoba
15. Wilusiowa Ana
15. Kina z? Czy z bz?
16. Coco z bagaży dwojgiem
17. Mikuś
18. mariusz8917 i żony.
19. Małgosia81 będzie z nami na odległość, z Krynicy. Znaczy na noc musi wracać, bo Pani Stasia jej drzwi zamknie, cóż - senatorium.


A teraz proszę weryfikować, czy przyjazdy są aktualne, i czekam na ewentualne zmiany składu (osoby towarzyszące, dziecka, przychówek i inwentarz), cobym mógł apartamenta przydzielać :-)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group