1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 53
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Gazda

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 189775

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-12-11, 08:37   Temat: Gilmaly-relacje z polany
::rose::
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Gazda

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 189775

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-11-15, 07:53   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Kilka razy również miałem "telepę". Dreszcze nie do opanowania, trudno się rozgrzać nawet pod kołdrą. A jak się już człowiek trochę rozgrzeje, i dreszcze ustają, i trzeba do łazienki, to od razu po wyjściu spod kołdry następny atak telepy. Nie wiem, czym to jest spowodowane, ale chyba to po chemii tak jest czasem...
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Gazda

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 189775

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-08-23, 06:17   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Mnie też zawsze denerwuje, jak ktoś śpi a ja nie mogę... Przecież to bezczelność...
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Gazda

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 189775

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-08-17, 21:22   Temat: Gilmaly-relacje z polany
No cóż... na mnie takie sposoby domowe nie działały nic a nic. Raz przez dwa tygodnie nic z siebie nie wydałem, potem przez 30 dni. Żeby coś zrobić, musiałem odstawić morfinę, wsadzić dwa czopki glicerynowe i jeden przeciwbólowy, a i tak płakałem z bólu. Z drugiej strony - na Garncarskiej opieka przeciwbólowa, jak i przeciwzatwardzeniowa jak za króla Ćwieczka... Podczas pobytu w Zakopanem zrobiłem z siebie idiotę prosząc o odstawienie morfiny, i czopki glicerynowe, by się wypróżnić... Spojrzano na mnie jak na idiotę (i chyba słusznie), usłyszałem - a czemu pan wcześniej nie zgłaszał? No i dostałem jeden maleńki czopek, po którym było bosko, bo płynnie... Ten czopek nazwano Bisacodyl, i chwała za niego niech będzie Glaxo...
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Gazda

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 189775

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-08-12, 15:03   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Chemię podpięli? Chemiczne siostry rzeczywiście najczęściej są troszkę przerażające... :)
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Gazda

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 189775

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-08-02, 16:13   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Bajka... a wędzisz?
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Gazda

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 189775

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-08-02, 14:03   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Ale da się zjeść po usmażeniu ze smakiem tylko okonia, no i gdyby się sandacz trafił... Reszta rybek taka sobie - na kotlety albo do octu. No chyba, że wędzicie...
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Gazda

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 189775

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-07-28, 20:12   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Czy żeby kliknąć, trza jej palcem w oko ziugnąć? :lol: :lol:
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Gazda

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 189775

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-07-24, 19:20   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Zgadza się. Nie ma to jak ręczne roboty.
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Gazda

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 189775

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-07-24, 18:37   Temat: Gilmaly-relacje z polany
ooo... no właśnie. Tak też można, i chyba prościej samemu zrobić. No i można na żarówkę energo założyć.
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Gazda

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 189775

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-07-24, 18:18   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Kurka wodna... coś takiego chyba się wala u mnie... wracam 9-go sierpnia ze szpitala, to sprawdzę. samemu też pewnie można zrobić coś takiego, ze stalowego drutu (takiego sprężynującego), oraz drutu węzałkowego - miękkiego, do łączenia. Dwie pętle sprężynując ściskają żarówkę. Najprościej byłoby kupić taki abażur w sklepie z używanymi meblami...

[ Dodano: 2013-07-24, 19:22 ]
Albo nowy na alegro - jest tutaj też rysunek wynalazku:

http://allegro.pl/abazur-...3393588387.html
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Gazda

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 189775

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-07-17, 09:07   Temat: Gilmaly-relacje z polany
ewka1 napisał/a:
Gazda napisał/a:
no i serdeczny palec.

A od czego ten palec? :mrgreen:



A od tego palec, że kiedyś to dziewczyny były takie na jeden palec. Nie wiem, czy z wiekiem mi palce zmalały, czy dziewczyny się rozciągnęły, ale teraz wszystkie są na dwa...
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Gazda

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 189775

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-07-16, 22:23   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Nie - wtedy jeszcze całowanie i macanki to był max na co można było się zdobyć. Bolały mnie tylko ramiona do których krew nie dopływała, no i serdeczny palec.
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Gazda

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 189775

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-07-16, 19:39   Temat: Gilmaly-relacje z polany
A ja pamiętam, jak będąc kwatermistrzem na jakimś obozie harcerskim udało mi się dwie druhenki do magazynu z materacami zaciągnąć (że niby się bały spać w namiotach). Czułem na sobie pełne zazdrości i zawiści spojrzenia kolegów. Dumny jak paw byłem... Zamknęliśmy się w magazynie, kładziemy się w śpiworach... poduszek nie było, więc jako gentleman (ekhm... tego...), zaproponowałem swe ramiona. Wtedy wydawało mi się, że jestem sprytny. A ja głupi byłem. Wyobraźcie sobie... leżycie na wznak, dwie dziewczyny głowy wsparły na moich rozłożonych jak do ukrzyżowania ramionach... No to teraz spróbujcie się całować w takiej pozycji z dziewczyną, tak, by się druga nie zorientowała. A potem z tą drugą, by pierwsza nie skumała... Do tej pory mnie skurcze w szyję łapią... To że nie chciałem, by się któraś zorientowała, że nie jest jedyną całowaną, to też głupota. Bo po pół godzinie jedna się obraziła (nareszcie!), i mogłem wygodniej się ułożyć, by drugą całować... :-D
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Gazda

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 189775

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-07-16, 16:55   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Wiesz... jeśli chodzi o siostrzyczki, to jeśli przychodzą się pokręcić, warto udać, że się śpi, i tak rękę z łóżka zwiesić, żeby chociaż ręką poocierać... Ech... te opięte pielęgniarskie fartuszki... Pamiętasz te harcerki, które dojrzewając ledwo się w mundurki mieściły? Ich krągłości chciały rozerwać guziki... Jak widzę fajne siostrzyczki to zawsze takie wspomnienia wracają... :-D
 
Strona 1 z 4
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group