1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Niejednoznaczny wynik
Finlandia

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 16732

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-08-10, 21:18   Temat: Niejednoznaczny wynik
Uważam, że słusznie skierowano Cię do zakaźnika i teraz rozważ bardzo dokładnie jeszcze raz całą historie choroby ze wskazaniem na to kiedy i w jakich okolicznościach zaczęły się objawy, no i oczywiście koniecznie za trzy miesiące do endokrynologa. Wygląda na to, ze nie masz chłoniaka, za to masz coś innego i dosyć nietypowego.
  Temat: Niejednoznaczny wynik
Finlandia

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 16732

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-08-09, 19:22   Temat: Niejednoznaczny wynik
Amelia napisał/a:
Zdarzają się sytuacje opisane tak jak moja wyżej?

Pewnie się zdarzają. Mamy tutaj kłopot, bo bardzo słabo znam się na chorobach zakaźnych i na chorobach tarczycy i nie wiem jak bardzo podobne mogą one być do chłoniaka, ale jedno wiem: po tak długim okresie weryfikacji wynik badania na pewno nie jest pochopny.
Wynik BAC tarczycy w tym momencie bardzo mało nam mówi - sugestia o tym, że mogło to być ognisko chłoniaka pojawiła się tam na podstawie wywiadu, w którym mówiłaś o wstępnej diagnozie chłoniaka. Tym samym sprawę tarczycy trzeba niezależnie drążyć.
Więcej będzie można powiedzieć na pewno po otrzymanym wyniku i po wizycie u zakaźnika.
  Temat: Niejednoznaczny wynik
Finlandia

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 16732

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-08-08, 16:19   Temat: Niejednoznaczny wynik
Amelia napisał/a:
Mi było potrzebn

Chodziło mi o to, że nie jest potrzebne ustalanie, co było pierwsze, samo badanie i odkrycie ogniska w tarczycy jak najbardziej było przydatne.
  Temat: Niejednoznaczny wynik
Finlandia

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 16732

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-08-07, 21:03   Temat: Niejednoznaczny wynik
Po pierwsze, nie wiadomo jeszcze czy to chłoniak.
Po drugie, jeśli to jest chłoniak, to zapewne ten sam, nie ma mowyno drugim chłoniaku.
Albo wyszedł z tarczycy na węzły albo odwrotnie, nie da się tego stwierdzić i nie jest to do niczego potrzebne.
  Temat: Niejednoznaczny wynik
Finlandia

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 16732

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-08-06, 12:13   Temat: Niejednoznaczny wynik
Czasami udaje się w dwa tygodnie, ale najczęściej rzeczywiście są to trzy. To jest czas którego potrzebują te komórki, by zostać zbadane, więc nie jest tak że czekasz dlatego, że ktoś czegoś nie zrobił i zwykle nie da się takich wyników za bardzo przyspieszyć.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group