1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: babazakolkiem - komentarze
Ewa52

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 30010

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-03-02, 09:16   Temat: babazakolkiem - komentarze
Dzień dobry :) Myślę o Tobie ciepło , życzę Ci małych i dużych radości każdego dnia , i serdecznie pozdrawiam Ciebie i synka.
  Temat: babazakolkiem - komentarze
Ewa52

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 30010

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-12-18, 22:12   Temat: babazakolkiem - komentarze
Ewa :) Wspieram Cię w myślach i życzę Ci żebyś już nie musiała o nic walczyć, tylko cieszyć się życiem, dobrym samopoczuciem. Budzić się co rano z uśmiechem i nadzieją , że wszystko już będzie tylko dobrze. Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam i życzę Ci spokoju i radości na nadchodzące Boże Narodzenie.
  Temat: babazakolkiem - komentarze
Ewa52

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 30010

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-12-09, 09:50   Temat: babazakolkiem - komentarze
Ewa - Moje kciuki mocno, mocno zaciśnięte. Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.
  Temat: babazakolkiem - komentarze
Ewa52

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 30010

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-11-15, 16:32   Temat: babazakolkiem - komentarze
Dzień dobry Ewo. Trzymam kciuki za podjęte działania, życzę siły i wiary że będzie dobrze. Ja w myślach Cię wspieram i bardzo, bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.
  Temat: babazakolkiem - komentarze
Ewa52

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 30010

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-11-12, 18:39   Temat: babazakolkiem - komentarze
Myślę o Tobie ciepło, i dalej mocno zaciskam kciuki za Twoje dobre samopoczucie i leczenie. Dobrze, że już są ustalone terminy i podjęte działania leczenia. Życzę Ci dużo siły i mocno Cię pozdrawiam
  Temat: babazakolkiem - komentarze
Ewa52

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 30010

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-11-05, 14:54   Temat: babazakolkiem - komentarze
Ewa - dopisuje się do wypowiedzi Marzenki dzwoń, dopytuj , bądż niecierpliwa. Bardzo, bardzo serdecznie Cię pozdrawiam Ewuniu.
  Temat: babazakolkiem - komentarze
Ewa52

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 30010

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-10-26, 23:46   Temat: babazakolkiem - komentarze
Ewa Myślę o Tobie ciepło , czytam co napiszesz i jak dajesz sobie radę - jesteś dzielną kobietą-walcz Ewuniu , a ja dalej trzymam kciuki za powodzenie leczenia, i bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.
  Temat: babazakolkiem - komentarze
Ewa52

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 30010

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-09-12, 23:01   Temat: babazakolkiem - komentarze
Ewa Myślę o Tobie ciepło, zaciskam kciuki za powodzenie leczenia i mocno Cię pozdrawiam.
  Temat: babazakolkiem - komentarze
Ewa52

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 30010

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-09-07, 10:20   Temat: babazakolkiem - komentarze
Ewa :) Mocno zaciskam kciuki i wierzę, że to co planujesz będzie dobrze. Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.
  Temat: babazakolkiem - komentarze
Ewa52

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 30010

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-08-28, 21:39   Temat: babazakolkiem - komentarze
babazakolkiem -myślę o Tobie ciepło, wspieram i bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.
  Temat: babazakolkiem - komentarze
Ewa52

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 30010

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-07-23, 22:46   Temat: babazakolkiem - komentarze
Nie potrafię Ci fachowo pomóc w odpowiedzi na Twoje pytania, ale mocno wspieram myślami w walce o zdrowie i dobre samopoczucie po kolejnych etapach leczenia i mocno Cię przytulam.
  Temat: babazakolkiem - komentarze
Ewa52

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 30010

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-06-28, 22:18   Temat: babazakolkiem - komentarze
Ewa - i ja mocno trzymam kciuki za wynik, za leczenie i dobre samopoczucie. Czytam i widzę mądrą i silną młoda kobietę,która dzielnie walczy. Serdecznie Cię pozdrawiam i mocno przytulam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group