1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: NEC - rak neuroendokrynny
Etomas

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7681

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2020-02-03, 10:53   Temat: NEC - rak neuroendokrynny
Wszystkie decyzje w Twoim przypadku sa podejmowane w oparciu o wyniki badan obrazowych plus biopsja. To tez opisy musza byc bardzo precyzyjne i pewne . W moim przypadku prawie po kazdym CT wykonywano równiez MR (rezonans Magnetyczny). Zapytaj równiez o PET-CT , to drogie badanie podobne do CT ale z uzyciem znacznika izotopowego który wczesniej musi byc zamówiony i dostarczony do szpitala indywidualnie dla oznacznego pacjenta. To badanie pokaze gdzie choroba wystepuje poza głownym ogniskiem . Spokojnie ,znam przypadek tez z takim wysokim Ki 67 i podobną chemią gdzie pajentka w stosunkowo krótkim czasie z tego wyszła . Mysle ,ze młody wiek i silny organizm pozwoli Ci to równiez przezwycięzyc. Pozdrawiam
  Temat: NEC - rak neuroendokrynny
Etomas

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7681

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2020-02-01, 17:46   Temat: NEC - rak neuroendokrynny
Mam nadzieje, ze jestes pod dobra opieka lekarska i, ze zastosowane kierunki leczenia są dla Twojego przypadku najlepsze .Ja z podobnym rozpoznaniem walcze juz7-my rok. W moim przypadku za najwłasciwsze uznano leczenie chirurgiczne i w sumie sporo mi tego nawycinali. Koniecznie skorzystaj z konsultacji Endokrynologa onkologicznego i Chirurga. Polecam Centrum Onkologii W Gliwicach- wszystko na miejscu. Jezeli potrzebujesz szczegółowszych informacji pytaj na priv.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group