1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
Erevain21

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 53083

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-03-20, 21:20   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
pchelka napisał/a:
We wtorek minie miesiąc jak mamusia odeszła a my przegraliśmy z chorobą... MAMA WYGRAŁA BO CIERPIAŁA 3 DNI... mam 23 lata we wrześniu miał odbyć się planowany ślub... jest mi ciezko .... i z dnia na dzień gorzej... mieszkałam z mamą... byłysmy nierozłączne ... wszystko razem: zakupy, sprzatanie, ogród, wczasy.... a teraz pozostała ta ogromna pustkaaaa i żal narastający w sercu.... to tak bardzo boliii... wszyscy mówią Kasiu potrzebujesz czasu.... nie chce mi się żyć .... nie widze wiekszego sensu dalszej egzystencji na tym marnym globie.... cały czas zadaje sobie pytanie czy mogłam jakość wcześniej wykryć mamy chorobe... czy zrobiłam wszystko co mogłam.... brat wmawia mi : powinnaś dziękować Bogu za to że mama odeszła tak szybko ....bez ogromnego bólu i cierpienia, bez pobytu w CO, z 1 dawką morfiny... na taką śmierć trzeba sobie zasłużyć" ... czuje się tak strasznie przegrana.... bol

To nigdy nie przestaje boleć, człowiek z czasem przyzwyczaja się do bólu...
Tej pustki nic nie wypełni a każda ważna dla nas chwila w życiu jest niepełna-bo nie ma Jej.:(
3 maj się:/
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group