1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pustka po raku
Erevain21

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 52159

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2011-03-30, 13:53   Temat: Pustka po raku
Większość w całości. Niestety takie opracowania tylko nawiązują do badań "kogoś tam "ale jako takich eksperymentów tam opisywanych nie ma-za to jest dużo ładnych obrazków, wykresów, statystyk.Fragmentami są naprawde wciągające:). Co do wkuwania, to wg mojej zasady dopóki mam książkę nie martwie sie o to ;)

Zycie towarzyskie chyba też stało sie bardziej efektywne.Jak ja zaczynalem to internet nie byl taki rozpowszechniony, tez sie laziło po rożne dziwne rzeczy;P Dopiero w 2008/2009 roku w akademcu neta zalozyli na wszystkich pietrach wiec niedawno. Najgorzej to się przestawic na normalny tryb jak sie skończy... ja jestem właśnie na tym etapie. Musze przyznac ,że jest nudno.
  Temat: Pustka po raku
Erevain21

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 52159

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2011-03-30, 05:24   Temat: Pustka po raku
Ja moge polecić dla naprawdę zdesperowanych coś...
opasłe tomisko "Biochemii" Harpera. - wszystkie choroby maja podłoże biochemiczne.Zrozumienie mechanizmów biochemicznym w komórce pozwala zrozumieć przyczyny powstawania mutacji, nowotworzenia.-na kompie jeszcze ze studiów mi zostało.
Moge przesłąc:)

"Podstawy molekularne biologii komórki -Aspekty medyczne"Fuller Geraed M., Shields Dennis.
Najlepiej po ten tutuł wybrac się do czytelni akademii medycznej lub czytelni uniwersyteckiej.

Z cytobiochemi -"apoptoza"(czyli zaprogramowana, chociaż nie do końca śmierć komórki, czyli czemu to nie działa w komórce nowotworowej)Kłyszejko-mogę też przesłać.

Dla zainteresowanych farmakologia i punktem uchwytu leków przeciwnowotworowych mogę przesłać "Podstawy biofarmacji i farmakokinetyki"

[ Dodano: 2011-03-30, 05:30 ]
"Biologia molekularna w medycynie" pod redakcją Jerzego Bala.-tez przesłac mogę. Jeden rozdziął jest o podłożu molekularnym nowotwórów.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group