1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuca prawaego z licznymi przerzutami
Edyta2014

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9907

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-06-23, 23:32   Temat: Rak płuca prawaego z licznymi przerzutami
Dzień 24 czerwca to będzie bardzo trudny, a zarazem bardzo smutny dzień nabożeństwo żałobne mojej ukochanej Mamy.
To trudny czas nie tylko dla mnie ale i dla całej rodziny.
Odeszła szybko, za szybko gdyż miała 56 wiosen. ( ale cóż jest warte życie w cierpieniu)
Mama zmarła 21 czerwca o godzinie 11.00 w szpitalu.Ten dzień będzie dla mnie dość pamiętliwy gdyż odeszła w moje urodziny, lecz prezent jaki otrzymałam od losu to że dane mi było być z nią do samego końca, i zasnęła trzymając nas za ręce.


".... I TYLKO SMUTEK BOLESNY, I PAMIĘĆ ŻYWA O TOBIE W NAS POZOSTANIE, BO ZAWSZE MAMUSIU MYŚLAMI BĘDZIEY PRZY TOBIE...."

Kochani bardzo serdecznie wszystkim dziękuję za wsparcie, pomoc, wszystkie rady, ciepłe słowa. Byliście z moją tragedią do krótkiego końca.
Życzę wam aby te forum nigdy nie miało końca, jesteście potrzebni ludziom takim jak ja, którzy stykając się z taką chorobą cierpią, szukają pomocy..... i wsparcia a zapewniam że tu wszystko znajdą.
Dziękuję.
Pozdrawiam Edyta
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group