1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chlorofil, co Wy na to?
Edka77

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 10030

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2018-10-19, 22:23   Temat: Chlorofil, co Wy na to?
Aż mnie korci aby sprawdzić co to jest ten profil Zieby...jednak przeszukam internet bo te słowa często występują kiedy pada pytanie o leczenie inne niż akademickie.
  Temat: Chlorofil, co Wy na to?
Edka77

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 10030

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2018-10-19, 17:23   Temat: Chlorofil, co Wy na to?
Jak to brzmi bo nie widzę nic dziwnego w tym? No chyba że chcesz powiedzieć że te bóle i pryszcze w okolicy twarzy to efekt przerzutka mojego czerniaka Tp1a bez mitoz i innych tam takich. Nie rozumiem....Takie są objawy kiedy organizm wyrzuca toksyny. Jeżeli się mylę to "naprawcie mnie" bo ja tak serio myślę i czytałam dwa tygodnie o tym. Nie chce wyjść na ślepą fanatyczkę zielonego napoju ale czemu TP53 myślisz że to jest trucizna i wszystko co nie medyczne szkodzi?

[ Dodano: 2018-10-19, 17:24 ]
Aha...to nie medyczne zielone czyli Chlorofil kupiłam w aptece.

[ Dodano: 2018-10-19, 17:28 ]
gaba, rozmawiałam z onkologia i nie zniechęca mnie do stosowania.Wiem co pije bo z apteki, a chlorku w liściach sałaty? Kiedyś zajmowałem się zawodowo płodami rolnymi...samo GMO i pestycydy oraz antybiotyki. Więc wolę to wyselekcjonowane i zbadane. Co nas nie zabije to wzmocni! A sałatę i szpinak też jem.
  Temat: Chlorofil, co Wy na to?
Edka77

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 10030

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2018-10-19, 11:58   Temat: Chlorofil, co Wy na to?
Myślałam tylko o tym że organizm pozbywa się toksyn w ten sposób. Nie znalazłam nigdzie źródła udowadniajacego, że to jest szkodliwe. Poprostu chce wiedziec jak inni reagują na tez suplement. Jeżeli wprowadza się dietę oczyszczającą tzw. głodówkę również pojawiają się efekty na zewnątrz.
  Temat: Chlorofil, co Wy na to?
Edka77

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 10030

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2018-10-19, 06:45   Temat: Chlorofil, co Wy na to?
Witam. Założyłam nowy temat ponieważ chciałabym zasięgnąć opinii ludzi,którzy być może stosowali ten suplement diety. Jest to składnik naturalny. Nie mówię, że leczę tym nowotwór ale chciałam oczyścić troszeczkę swój organizm, przez tyle lat na pewno się mocno "zabrudził". Chciałabym wiedzieć jakie mają objawy stosowania tego preparatu inne osoby.
Zanim zdecydowałam się to zakupić czytałam o tym przez dwa tygodnie.
W związku z moim czerniakiem postanowiłam, że będę żyć zdrowiej.
Zażywam to od prawie miesiąca, mam dziwne bóle jakby w żyłach (da się to przeżyć) wysypuje mnie na twarzy i pod włosami na głowie (również z tego powodu nie umieram)
Ale co dzieje się wewnątrz? Jak widzą to inni? Nie zaszkodzę sobie? Proszę o jakieś sugestie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group