1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jest tu jakiś psychiatra????????
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8692

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-07-01, 01:59   Temat: Jest tu jakiś psychiatra????????
Przesuwam temat do właściwego działu forum.

wylana, oczywiście myślę, że da radę zorganizować Ci jakiś kontakt do psychologa lub - w razie potrzeby - lekarza psychiatry, jednak pierwsze pytanie, które mi się nasuwa i mnie nurtuje to:
czy Ty masz w tym wszystkim jakąkolwiek fizyczną pomoc? Ile dorosłych osób mieszka z Tobą i mamą? I kto i jakie czynności na co dzień wykonuje?

Prócz sfery psychicznej bowiem, a może przede wszystkim! : w opiece nad terminalnie chorym konieczne jest wsparcie w czynnościach fizycznych - obciążenie tym jednej osoby jest nie do przyjęcia, to zbyt duży ciężar. Ty do tego masz małe dziecko i pracę (w tym na zmiany nocne) - to łączny ciężar ponad ludzkie siły! Chyba, że masz wsparcie - jakie? Co oznacza "nikt po sobie kubka nie umył"? Coś tu jest nie tak - krzyk, krzykiem - ale zdaje się, że istnieje potrzeba skierować ten krzyk we właściwą stronę ; napisz proszę, w jakich konkretnie fizycznych czynnościach wspierają Cię Twoi domownicy.
Jeśli zostajesz z większością obowiązków sama, to taka sytuacja z pewnością nie powinna być powodem do niczyjej dumy.
pozdrawiam ciepło.

PS. A jak czuje się teraz mama?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group