1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Tu trzymamy kciuki
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53311

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-10-13, 00:36   Temat: Tu trzymamy kciuki
AndrzejS napisał/a:
Michał o którym pisałem odszedł tam gdzie już nic nie boli.Odszedł w sobote o której nie wiem
A to jeszcze raz link do jego strony.
www.hrydzewicz.pl

Mój Boże... tak strasznie mi przykro..
  Temat: Tu trzymamy kciuki
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53311

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-09-20, 04:02   Temat: Tu trzymamy kciuki
AndrzejS napisał/a:
Pomódlcie się za tego chłopaka
www.hrydzewicz.pl
Jest na intensywnej terapii z sepsą,oprócz ziarnicy.
Tylko w Bogu nadzieja.

Przeczytałam cały blog Michała.
Bardzo dzielny, młody człowiek..
Jeśli masz Andrzeju jakieś aktualne wieści to daj znać proszę co z nim...
bo z treści zapisów w blogu Michała wynika, że sytuacja jest b.poważna :uuu:




Co do piosenki "Moje pocieszenie" - znam ją na pamięć.. Miałam tę przyjemność mieszkać w Zakopanem przez 2 lata, i to wśród górali. Słuchało się tam piosenek "Hawrania" na okrągło.
Andrzej Brandstadtter, muzyczna ikona Podhala, napisał tę piosenkę (i ją śpiewa) dla swojego małego synka, który pod własną szkołą zginął tragicznie, potrącony przez samochód.
Tak pięknego i z taką miłością i żalem śpiewanego przez ojca do swojego dziecka utworu - ze świecą szukać.
  Temat: Tu trzymamy kciuki
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53311

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-06-11, 13:21   Temat: Tu trzymamy kciuki
mral,
ściskam mocno.

I przyłączam się do ciepłych myśli o wszystkich piszących.
  Temat: Tu trzymamy kciuki
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53311

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-23, 17:27   Temat: Tu trzymamy kciuki
Dziewczyny, mylicie pojęcia - psycholog a psychiatra to zupełnie co innego. Psycholog nie jest lekarzem.
Psychiatra jest lekarzem i leczy farmakologicznie schorzenia, których nie może wyleczyć nie lekarz.
Czasem granica jest płynna, jednak i psycholog i psychiatra powinien umieć rozróżnić czy stan osoby potrzebującej wymaga pomocy lekarskiej czy też jedynie pomocy psychologa.

Co do kciuków - oczywiście trzymam za Was wszystkich... Zaglądam do tego wątku i ściskam Was mocno!
  Temat: Tu trzymamy kciuki
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53311

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-05, 00:22   Temat: Tu trzymamy kciuki
Soja - ja ok. godz. 15 pamiętałam i o Was myślałam! Następnym razem postaram się mniej intensywnie :mrgreen: :lol:

Aga
- czy ciocia zdaje sobie sprawę z tego, że ma nacieki na żebrach?
Jeśli tak : spróbujcie powiedzieć jej , że chemioterapia na nacieki na żebrach nie działa i przyjęcie kolejnej chemii w tym przypadku to jak wypicie na własne życzenie stęchłego zatrutego kompotu który w niczym nie pomoże.
Tylko tyle i aż tyle. Jak może na takie autorytatywne stwierdzenie zareagować? - próbowaliście takiej sztuczki ? (sztuczki jak sztuczki, w zasadzie wiele w tym prawdy).
  Temat: Tu trzymamy kciuki
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53311

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-03, 23:51   Temat: Tu trzymamy kciuki
To i ja :)
Baaardzo mocno! :)
Będę pamiętać: jutro po godz. 15 - o tej porze będę jutro myślami z Wami.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group