1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Choroba punktem zwrotnym w moim życiu - pozytywne zmiany
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 9121

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-03-18, 16:09   Temat: Choroba punktem zwrotnym w moim życiu - pozytywne zmiany
witaj halinko,
być może w tej sytuacji pomogłoby Ci ustalenie czego możesz się spodziewać; tj. jakie dokładnie scenariusze (i jakie jest ich prawdopodobieństwo) mogą mieć miejsce w takim a nie innym rodzaju choroby (wiele nowotworów rokuje inaczej), stopniu zaawansowania i po takim a nie innym rodzaju leczenia onkologicznego - i tu chodzi mi konkretnie o ocenę Twojej sytuacji.
Mam wrażenie, że jakość Twojego życia pozostawia wiele do życzenia przez to, że jesteś rozbita niepewnością - i nie wiesz, na co możesz liczyć i w jakim stopniu, nie wiesz w związku z tym również czy i jak planować swoje dalsze życie.
Być może jednak się mylę, niektórzy bowiem nie chcą wiedzieć.. Niestety im również, wbrew pozorom, nie jest z tym łatwo.
ściskam mocno - i.. jeśli dasz radę - to pisz; być może pozwoli Ci to jakoś uporządkować własne myśli, może pomogą Ci w tym inni - będący w podobnej do Ciebie sytuacji.
Ja ze swojej strony mogę zaoferować pomoc od strony 'medycznej' - a więc udzielić Ci informacji merytorycznych na temat leczenia, rokowania i tym podobnych.
pozdrawiam ciepło.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group