1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126205

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-10-04, 12:05   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Zoja 62 napisał/a:
Soniu, małżowinek Erin w ogóle jest niczego sobie ;)

A jak nas z wielkiego kamienia zepchnął... |wht?!| :roll:
Nawet Gazda, po pas w wodzie, nie dał rady.
Myślę sobie: kto to taki?...

I dopiero na Słowacji ktoś mi szepnął, że to Piwożłop [kwadr]

Uściski dla Was!
:mrgreen: _littleflower_
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126205

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-09-15, 18:56   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
http://www.splywpopradem....=101&Itemid=105 :)
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126205

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-09-06, 15:34   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS

Gotowi na przygodę?... 8-)




I na ostre wiosłowanie? :mrgreen:




Nie wiem jak na innych pontonach, ale na naszym ćwiczyliśmy również nieustająco mięśnie przepony...




Pasażer na gapę? :?ale?:




Ponton bez sternika. Najwyższe wyrazy uznania i medal za przeżycie i dotarcie do mety !! |wht?!|




Bystrzynka i walka o trzymanie się "prostej". Czasem obracało o jakieś 360°... [kwadr]




Wiosłujemy mili państwo! Równo i razem!




Ludzie za burtą [kwadr]




Było tak pięknie...




Rywalizacja "kto pierwszy" pojawiała się tylko chwilami - a tak... byliśmy jedną, zgodną pontonową rodziną :-)




Na Słowacji. Gasimy polskie pragnienie słowackimi napitkami 8-)
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126205

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-08-30, 12:12   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
:flow:

Ok, zdążymy więc z jusią na Zlot :)

Kolejne info: jeśli ktoś potrzebowałby dojechać w piątek z Krakowa do Żegiestowa -
to przekazuję od Gazdy info, że zabierze zainteresowanych :)
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126205

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-08-30, 08:48   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Zgłaszam do zabrania 2 osoby z Wielkopolski w sobotę. Na ostatnią chwilę okazało się, że z przyczyn losowych nie mamy do dyspozycji samochodu.
Chodzi o (chyba jedyną :) ) reprezentację Forum - o mnie i o jusię.

Z Poznania mogę wyjechać niestety dopiero ok. południa w sobotę (ptok).
Jak ktoś z Was nas nie weźmie to chyba się... spóźnimy na zlot (PKP jedzie do Krynicy ok. 17 godzin 8-) [__] ).
jo_a, może byśmy "podjechały" na Śląsk? (czymś :lol: )
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126205

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-08-28, 18:19   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Uprzejmie informuję, że na witrynie Fundacji "zareklamował się" ;) nasz Zlot:

» Fundacja Onkologiczna DUM SPIRO-SPERO | Zlot Forumowiczów «
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126205

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-06-28, 14:52   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
To skoro w górach.. Jeśli nie będzie Wam to przeszkadzać - to poproszę o dopisanie jednego uczestnika spotkania :)
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126205

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-06-25, 13:20   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Drogi Gazdo, proszę uprzejmie :)

Gazda napisał/a:
Zniżkę dam dla wszystkich Forumowiczów w wysokości 50% kosztów noclegu.

Trzymam za słowo! 8-)
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126205

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-06-19, 23:48   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
skiper,
wlepiam Ci ostrzeżenie (które będzie zdobiło Twój profil przez najbliższych 45 dni czerwonym paskiem), ale tylko i wyłącznie dlatego, że jesteś zwyczajnie niegrzeczny.
Nie radzę też dyskutować na ten temat - korzystniej będzie sprawę przemyśleć i wyciągnąć z tego jakąś naukę :)

Każde Wasze, zainicjowane samodzielnie spotkanie będzie na pewno fantastyczną sprawą i bardzo, bardzo popieram _littleflower_
"Zlot", o którym była mowa w tym wątku - to oddzielna 'para kaloszy' i z pewnością należy te dwie sprawy traktować rozłącznie.
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126205

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2010-12-27, 00:00   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
skiper napisał/a:
Poczytałem sobie ten wątek i ... uśmiałem się
No proszę, a my traktowaliśmy temat poważnie :)

skiper napisał/a:
piszę nie bezpodstawnie, bo organizowałem już coś takiego
Wśród uczestników forum onkologicznego?

skiper napisał/a:
więc zorganizowanie zlotu w centrum kraju na "stałym lądzie" uważam za "pikuś" , no może "pan pikuś"
8-)

skiper napisał/a:
komuś akurat nie będzie pasował , trudno- wszyscy i tak nie dotrą, zawsze komuś coś tam nie przypasuje
Problemem organizacyjnym może okazać się fakt, że większości tu obecnych może nie pasować niemal żaden termin. Z prostej przyczyny: spory odsetek Forumowiczów to osoby zmagające się z rakiem, będące w trakcie terapii onkologicznej, borykające się z jej niepożądanymi następstwami lub opiekujące się najbliższymi w w/w sytuacjach.

skiper napisał/a:
No i na razie ostatnie o czym napiszę: sponsorzy- po co? Czy mamy prawo spotykać się bawić za pieniądze, które przydałyby się gdzie indziej? Choćby dzieciom chorym na nowotwory.
Nie dzielmy nie naszych pieniędzy :)
Jeśli nie zostaną przeznaczone na dofinansowanie naszych planów - mogą zostać wydane na.. cokolwiek innego.

skiper napisał/a:
Jeśli zlot to uważam- na własny koszt. Kto nie chce, trudno. Proste i uczciwe.

Większość osób piszących na Forum to ludzie sami potrzebujący pomocy. Kiedyś założono tu nawet temat pt. "Ile kosztuje rak" - polecam tę lekturę.
Warto też zajrzeć do takich wątków jak -> ten <- , gdzie choremu omówiono refundacji leku ratującego życie ze względu na jego koszt:
zosia bluszcz napisał/a:
Producent, Pfizer, oblicza koszt 6 tygodniowej kuracji na USD 4000 a zatem roczny koszt wynioslby okolo UDS 38 tys.


Jako Prezes Fundacji Onkologicznej DUM SPIRO-SPERO dostaję mnóstwo próśb, błagań wręcz o pomoc w zakupieniu leków zalecanych przez onkologów a nie refundowanych przez NFZ - wielu chorych na raka nerki czy piersi mogłoby liczyć na remisję lub stabilizację choroby gdyby znalazł się sponsor leku, który istnieje, a z którego nie mogą skorzystać.
Niestety dziś nie mogę im pomóc i jest mi z tym koszmarnie źle.

Nie mówiąc już o tym, że dalsze losy Fundacji oraz tego Forum są bardzo niepewne - na tę chwilę nie znalazł się jeszcze taki podmiot, który chciałby nas wspomóc finansowo.

W tym miejscu pragnę przeprosić za swe przedwczesne jak widać pomysły z dofinansowaniem - wciąż uważam, że są one realne, jednak te akurat plany muszą poczekać i ustąpić miejsca innym, istotniejszym.
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126205

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2010-07-25, 04:13   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
ad.1
proponuję do 1 września

ad.2
koszt noclegu będzie negocjowany ze sponsorem zjazdu - a nie z forumowiczami :)

ad.3
miejsce spotkania (lokal) musi być również zaakceptowane przez sponsora - może być tak, że w tych okolicznościach szafowanie 'wariantami' nie będzie możliwe i trzeba nam będzie zaufać - że wybraliśmy najlepiej jak było można :)

ad.4
• zaliczki z pewnością nie będzie (bo i na co zaliczka?) - jednak jeśli będzie duże zainteresowanie spotkaniem i dojdzie do konkretów - poprosimy w połowie września o kolejne, ostateczne potwierdzenie swojej obecności na spotkaniu w formie wpłaty symbolicznej (w stos. do realnego kosztu pobytu) kaucji - np. 50 zł - na rachunek Fundacji. Kto będzie na wyjazd zdecydowany - z pewnością wpłaci. Dopiero na podstawie ilości wpłat Fundacja potwierdzi w danym lokalu rezerwację na taką a nie inną ilość uczestników spotkania (i miejsc noclegowych) i dokona przedpłaty.
Kaucja zostanie zwrócona uczestnikom spotkania w trakcie spotkania (gotówka) lub - na życzenie - bezpośrednio po (przelewem).
Jedyny koszt, jaki miałby być po stronie uczestnika spotkania - to koszt dojazdu (no i powrotu).

• Sprawy losowe dużej wagi to oczywiście osobna i pozadyskusyjna kwestia.

• Ja też uważam, że fajnie, że zadeklarowano pomoc, ale nie jestem tym specjalnie zdziwiona w kwestii drogiej madziorek, która zgodnie z treścią stosownego wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego jest Wiceprezesem naszej Fundacji, a więc siłą rzeczy (jeśli Fundacja ma pozyskać finansowanie i organizować zjazd) - gospodarzem spotkania :mrgreen:

• Polska może jest i mała, ale droga w okolice granicy niemiecko-francuskiej nieco dłuższa; no nie wiem czy znajdzie się taki husarz, który 'podrzuci' nam stamtąd naszego billyb :?ale?: :tiaaa:
Proponuję raczej pozostać przy wersji drogi lotniczej :lol: , którą billyb zdaje się preferuje :)

ad.wstęp
Łysy napisał/a:
jesli będzie zimno to zwykły ośrodek z domkami kempingowymi może okazać się niewystarczająco komfortowy i zwyczajnie mozemy zmarznąć

domkami kempingowymi? |wht?!| |zalamka|
Łysy, zlituj się |stres|
- środek nocy a ja mało z krzesła nie spadłam :^^: :lol:

:lol: |uscisk|
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126205

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2010-07-24, 08:27   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
To ja poproszę o chwilę cierpliwości :) Dlaczego? Otóż:
Mamy Fundację. Możemy się postarać o sponsora takiego zjazdu. Zaplanować zjazd spokojnie, zarezerwować lokal i sprawy typu kolacja, ognisko etc.
Wspomniano mi kiedyś już o takiej możliwości w jednym z wydawnictw medycznych,
nie jest to więc pomysł 'z nikąd'.

Proponuję spotkanie na przełomie wrzesień / październik - 2-dniowy ; piątek/sobota na przykład - chyba, że uważacie za bardziej sensowny termin sobota/niedziela.

Na tę chwilę uprzejmie proszę o wpisywanie tutaj swojej wstępnej deklaracji wzięcia udziału w takim zjeździe - z czasem napiszę co dalej :)

Miejsce zjazdu - trudno powiedzieć :) Poszukamy czegoś odpowiedniego.
Każdy musi się liczyć z tym, że to tzw. 2-dniowy 'wyjazd' :)

pozdrawiam ciepło.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group