1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: szukam hospicjum, od czego zacząć?
Dronka82

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6451

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2016-04-18, 16:14   Temat: szukam hospicjum, od czego zacząć?
A mi w hospicjum powiedziano, że niezwykle rzadko zdarza się, że ból jest niemożliwy do opanowania. Proszę mi wierzyć, że u nas łączono plastry, tabletki, potem morfinę dożylnie i tata nie odczuwał bólu. A gdy tylko się skrzywił - dostawa kolejne dawki. Najważniejsze - rozmawiaj z lekarzem i obserwuj osobę chorą, to istotne, na obchodzie lekarze mogą nie dostrzec tego, co wie rodzina.
  Temat: szukam hospicjum, od czego zacząć?
Dronka82

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6451

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2016-04-16, 19:31   Temat: szukam hospicjum, od czego zacząć?
http://www.forum-onkologi...jak-vt12412.htm - poczytaj o naszej historii w hospicjum. Początkowo tata był pod opieką domowego. Otrzymał tez skierowanie do Poradni Leczenia Bólu, ale tam trzeba czekać wśród wielu równie chorych i cierpiących pacjentów równocześnie cierpiąc. Decyzja o zapisaniu taty do Hospicjum stacjonarnego była bardzo trudna, zamykała pewien rozdział, zabierała nadzieję, ale dała nam szybką pomoc- gdy coś się działo - zawsze mogliśmy zadzwonić, przyjechał jeśli nie lekarz, to pielęgniarz, niejednokrotnie w ciągu godziny. Gdy stan taty był bardzo ciężki, nie umiał oddychać, lekarka, która była na wizycie domowej zadzwoniła do hospicjum stacjonarnego i w tym samym dniu udało sie tate tam umieścić. Reszta w powyższym linku. Najważniejsze to zabezpieczyć przeciwbólowo w jak najbardziej komfortowych dla pacjenta i rodziny warunkach. Przesyłam serdeczności.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group