1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 47
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
Doris0224

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 30760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2021-11-24, 22:58   Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
…. Nie proszę o cuda ani o wielkie olśnienia, Panie, lecz o siłę na każdy dzień. Oszczędź mi strachu przed przegapieniem czegoś w życiu. Nie dawaj mi tego, co wydaje mi się, że pragnę, lecz to, czego najbardziej potrzebuję. Naucz mnie sztuki małych kroków….

~ Antoine de Saint-Exupéry
  Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
Doris0224

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 30760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2021-02-24, 22:48   Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
jo.aszka napisał/a:
Doris0224 napisał/a:
no i nowy rok.....
Ja, tak skromnie,......życzę sobie i wszystkim aby ten rok był łatwiejszy.....

.....może i tęsknota będzie mniejsza, może i samotność będzie bledsza....



Też na to liczę...
Udanego i co najważniejsze LEPSZEGO Nowego Roku.


Dziękuje, Jo.aszka... układam, mebluje, przestawiam...moje życie tu i teraz...pamiętam, kocham, tęsknię... dziękuje!
  Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
Doris0224

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 30760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2021-01-01, 20:20   Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
no i nowy rok.....
Ja, tak skromnie,......życzę sobie i wszystkim aby ten rok był łatwiejszy.....

.....może i tęsknota będzie mniejsza, może i samotność będzie bledsza....
  Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
Doris0224

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 30760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2020-12-23, 20:23   Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
jutro Wigilia....pierwsza PO.....wracam do wątku by poczuć...by przypomnieć...by pomyśleć....

Tyle jeszcze chcę powiedzieć, tyle jeszcze pokazać, tyle jeszcze zobaczyć....i tylko czasu zabrakło.
Trudny rok, trudny czas....z nadzieja czekam na kolejny....

I chociaż zabrzmi to banalnie to wszystkim życzę zdrowia.
  Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
Doris0224

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 30760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2020-08-03, 20:05   Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
Zaglądam...i widzę że niektórych już nie ma.....żal i tęsknota.... :-(
...jutro mija kolejny miesiąc, nie jest lekko, ale tutaj wiem że będę zrozumiana....staram się żyć, myśleć i być...
...kocham, tęsknie i pamiętam, ...

„czekam na wiatr co rozgoni ciemne skłębione zasłony”.....
  Temat: Guz prawego płuca
Doris0224

Odpowiedzi: 201
Wyświetleń: 64333

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2020-08-03, 19:53   Temat: Guz prawego płuca
trev, tak mi przykro....
....mieliście wspólny czas, nie zapomnij o tym....
  Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
Doris0224

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 30760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2020-07-17, 20:21   Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
Missy, dziękuję....zaglądam...czytam nowe wątki i czasem skieruje tutaj kogoś potrzebującego....Odrobiłam lekcje i wiem że czasem się przydaje.....
Tylko czasem żal...tych niespełnionych marzeń, tych utraconych chwil, tej wiary....
Ale idę do przodu, małymi krokami i może kiedyś będą dużymi krokami....
  Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
Doris0224

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 30760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2020-07-01, 17:30   Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
Tak wpadłam....mija pół roku......
  Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
Doris0224

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 30760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2020-05-22, 12:35   Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
Znowu zajrzałam...brakuje mi jesieni 2019....
  Temat: Guz prawego płuca
Doris0224

Odpowiedzi: 201
Wyświetleń: 64333

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2020-05-22, 12:31   Temat: Guz prawego płuca
trev, pojęcie czasu w tej chorobie nie istnieje, a właściwie istnieje tylko ma zupełnie inny wymiar....inny dla Nas, inny dla Chorych....
dla nas zawsze za mało...
skorzystaj z tego czasu i spokoju jaki dała ci obecna sytuacja.....posiedź, popatrz, porozmawiaj....
I nie myśl o straconych nadziejach a o możliwości bycia razem w dalszym ciągu.... czasem trzeba wyhamować aby zobaczyć jakiś szczegół, którego w tym pędzie nie widać.....

Serdecznie pozdrawiam i |przytula|
  Temat: Guz prawego płuca
Doris0224

Odpowiedzi: 201
Wyświetleń: 64333

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2020-03-19, 12:41   Temat: Guz prawego płuca
trev,
zaglądam i czytam....wspieram Cie bardzo....i wiem że tutaj masz sprzymierzeńców.
|przytula|
  Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
Doris0224

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 30760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2020-03-19, 12:36   Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
Dziękuje.
Wszystkim forumowiczom, chorym i ich rodzinom, życzę dużo siły i takiego ludzkiego farta i szczęścia w obecnej sytuacji.
Rozumiem ten strach o chorego, który w tej sytuacji jest ogromny....uważajcie na siebie i innych. Usiądźcie przy nich, popatrzcie i po prosu bądźcie.

Z perspektywy czasu wiem, że to jest najważniejsze......

Przede mną mnóstwo wyzwań, decyzji i pracy....i tylko chwili na żałobę brak...
Sobie życzę, abym mogła ja przeżyć w spokoju i w swoim rytmie...jak tylko będę mogła sobie na to pozwolić.
Bedę tu zaglądać, bo chociaż wydaje mi się to nieprawdopodobne, to jesień była jednak bardzo optymistyczna...bardzo brakuje mi tego teraz.
  Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
Doris0224

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 30760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2020-03-09, 16:00   Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
Witajcie, forumowicze..
zajrzałam tutaj żeby znowu poczuć tę odrobinę optymizmu z jesieni....nie jest mi łatwo i lekko, mężulka brakuje mi w każdej chwili....ciągle pojawia się pytanie czy mogłam coś zrobić lepiej?...NIE, wiem że NIE....

Ale chciałam WAM powiedzieć jedno, oboje i razem z córką staraliśmy się jak najlepiej przygotować na to co nieuniknione....i mam tutaj na myśli również kwestie majątkowe... było trudno myśleć i postanawiać o tym co ma być PO......ale dzielnie stawialiśmy temu czoła...chociaż los nam zabrał trochę naszego czasu....i z córką było też rożnie, to ciągle tutaj jestem i mam nadzieję że te najtrudniejsze chwile mamy za sobą.
  Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
Doris0224

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 30760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2020-01-07, 22:04   Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
Dziękuje wszystkim za wsparcie. Mąż odszedł niespodziewanie, szybko i bez bólu, tego sobie życzył. Pociesza mnie tylko to, że nie było jego udziałem cierpienie.
Wszystkim rodzinom i chorym życzę wytrwałości w walce o siebie.
  Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
Doris0224

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 30760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2020-01-05, 16:16   Temat: Guz Płaskonabłonkowy płuca stadium IIIB
Kochani, wczoraj mój mąż odszedł spotkać się ze swoim Tatą. Nas zostawił tutaj, kochamy i tęsknimy.
 
Strona 1 z 4
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group