1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dziwny Problem
Dolmet

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3244

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-08-17, 20:38   Temat: Dziwny Problem
Chyba, że tak ;)
Dziękuję za odpowiedź
  Temat: Dziwny Problem
Dolmet

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3244

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-08-17, 12:49   Temat: Dziwny Problem
nigdy nie miałem alergii na nic, to, że to nie onkologiczne to też wiem, ale myślę, że jak byłem leczony onkologicznie, to i pomocy szukać mogłem tu ;) , dzięki za odpowiedź;)
  Temat: Dziwny Problem
Dolmet

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3244

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-08-16, 23:30   Temat: Dziwny Problem
jakby nie było dodam iż wczoraj po pocałowaniach jej miałem lekkie bóle tego gardła, dziś drugi raz i mam jeszcze większe, podobno wcale nie musi być gorączki, tak samo jak i objawów..?
A jeśli to nie to, to co to może być? bo moja lekarka nie jest najlepsza, a do szpitala gdzie się leczyłem, żeby przepisali mi leki mam dość daleko; /
  Temat: Dziwny Problem
Dolmet

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3244

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-08-16, 23:19   Temat: Dziwny Problem
Witam,
Jestem rok po leczeniu onkologicznym i zaniepokoiła mnie jedna rzecz, rok temu w sumie zaraz po leczeniu, miałem dziewczynę, zawsze po pocałunkach piekło mnie gardło, lekarz nie umiał tego wyleczyć, puki nie przestałem z nią chodzić, piekło mnie, aktualnie znów pocałowałem się z dziewczyną i znów mnie piecze gardło, jest podobno taka choroba pocałunków "mononukleoza" czy jest to możliwe, że to to?, czy da się to jakoś leczyć?
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group