1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Ddorota

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168307

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-03-04, 01:05   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Peti,
żadne słowa tego nie ogarną...
bardzo, bardzo Ci współczuję

Niech Pan przyjmie Go do siebie... a Tobie i Najmłodszej da siły by żyć dalej...
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Ddorota

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168307

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-02-12, 22:59   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Peti, będzie jeszcze dobrze... musi być
:tull: :tull:
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Ddorota

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168307

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-02-11, 22:34   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Witaj Peti,
wiem że jest Wam ciężko, wiem, bo idziemy tą samą drogą - niestety. Ale nie można się poddawać. Mój Mąż w przerwie między pierwszym i drugim cyklem leczenia też skarżył się na bóle wątroby, pleców. Bałam się że to przerzuty do kości. Prawdopodobnie bóle pleców były związane ze zmianami w nadnerczach. Wprawdzie drugie leczenie nie pomogło na zmiany - niestety powiększyły się, za to skończyły się wszystkie dolegliwości. Nie wiem na ile pomogła tu chemia, ale w czasie jej brania mój Mąż wziął serię zabiegów hipertermii. Miało to wspomóc działanie chemii i umożliwić lepszy jej dopływ do guzów. W tej kwestii to chyba za bardzo nie podziałało :tiaa: , ale za to możemy potwierdzić że rzeczywiście działa to przeciwbólowo. Od końca listopada mojego Męża nic nie boli |happy| |happy| . Podsypia tak samo jak Twój Małżowinek, ale nie jest cierpiący, więc warto było.
może pomogło by to i Twojemu Małżowinkowi?
pozdrawiam Was bardzo cieplutko
walczmy dalej |kill|



[następne komentarze]
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Ddorota

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168307

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-02-03, 18:36   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Peti,
nie wiem czy to Ci pomoże, ale sama dowiedziałam się o tym wczoraj i jeszcze nie zdążyłam dokładnie sprawdzić. w Warszawie na Brzeskiej chyba 12 robią zabiegi jakiegoś obejścia wątroby w przypadku problemów z przewodami żółciowymi. Nie wiem na razie nic więcej, jak się dowiem to dam Ci znać.
Trzymajcie się oboje
pozdrawiam cieplutko

[ Dodano: 2011-02-03, 18:38 ]
Peti,
Szpital im. Michała Okońskiego
ul. Brzeska 12

022-5978050



[następne komentarze]
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group