1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 14
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-12-12, 08:28   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Żyj tak aby każdy kolejny dzień
był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak
aby potem wspominać ja z radością.
Czerp energię ze słońca,
kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
Szukaj w sobie siły,
entuzjazmu i namiętności.
Żyj najpiękniej jak umiesz.
Po swojemu. Spełniaj sie.

Jerzyku przesylam Ci najserdeczniejsze życzenia i moooocne uściski :hehe: ::thnx:: :flow: :in_love: ::dance::
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-10-15, 20:20   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Jerzyku jak samopoczucie? Jesli możesz - skrobnij co u Ciebie.....
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-08, 08:44   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
To oczywiste że Cię kochamy :lol: Jerzyka o tak wspaniałym poczuciu humoru, sympatii do wszystkich żyjątek na tej ziemi ( z ludzmi włącznie) i pozytywnym podejściu do świata, nie da się nie kochać. :mrgreen: Jerzyku ja przy Tobie młody i niedoświadczony osesek jestem i daleeeeko mi do Twojej mądrości życiowej, ale jeśli moje posty choć troszkę lubisz, to jestem bardzo szczęśliwa że choć tak mogę Cię nieco rozweselić :lol: Pozdrawiam Cię i dziękuję ( sam wiesz za co :lol: ) :tull:
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-01, 09:41   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Jerzyku myślę, że tygrysy najbardziej lubią wolność, swobodę, piękno otaczającej je natury i oraz spędzanie czasu w gronie dobrych, zaufanych przyjaciół. Czy utrafiłam choć troszeczkę? :lol:
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-31, 10:26   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Jerzyku kolejna fanka przesyła Ci całuski :tull: i cieszy się że u Ciebie wszystko w porządku :lol:
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-24, 16:08   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Dzisiaj zwierzofretki z pewnością ochłonęły. Chyba jednak szukały schronienia przed kropelkami z nieba, tak jak moje :lol: Tak ta pogoda nam szaleje, a człowiek ( i zwierzaczak) miałby ochotkę na coś pośredniego pomiędzy afrykańską pustynią i dżdżystym Londynem. Jerzyku a jak Twoje samopoczucie w tak zmiennych warunkach klimatycznych?
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-21, 19:42   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Jerzyku, Ty sobie świetnie poradzisz bez skorupiaka, ale on bez Ciebie będzie biedny :lol: I dobrze paskudzie :lol:To wspaniałe, że humorek Cię nie opuszcza mimo pewnych niedogodności związanych z regeneracją paszczaka. Dbaj o siebie i nadrabiaj zaległości w "amcianiu" tego na co masz tylko ochotkę. _itsme_
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-16, 16:15   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Dołączam do grona dań gotowanych lub smażonych :lol: Ostatnio cała Polska przypomina jedną wielką patelnię 8-) Nie roztopiłam się jednak całkiem, bo jestem ciut bardziej wytrzymała niż lody na patyku lub w rożku :lol: Jerzyku ta sałatka to taki egzamin, ktory potwierdził że stan paszczaka powraca do normy, z czego się bardzo cieszę.Korzystaj z letnich dni, ale zdecydowanie unikaj zbyt ostrego słoneczka, które ostatnio ostro nam przygrzewa. Na szczęście masz u siebie sporo drzew, pod którymi można się przed nim schronić.Pozdrawiam Cię serdecznie.
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-29, 21:44   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Jerzyku nie tylko swoim przyjaciołom dodajesz ducha. Swoją niezłomną postawą, siłą woli i niesamowitym poczuciem humoru dodajesz odwagi tylu z nas na Forum. :-D .Cieszę się, że mimo zimowo-lodowego menu na przyjęciu ciepełko które bije z Ciebie roztopiło wszelkie lody nieufności i powątpiewania w Twoją siłę :-D

Spij dobrze,a sen niech będzie przedłużeniem wspaniale spędzonego dnia :lol:
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-28, 18:45   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Ja tak żyłam do tej pory i narzekałam na brak stabilizacji.Teraz dostałam stałą pracę i.....brakuje mi czasu :lol: Człowiek taki jest, że zawsze coś mu nie pasuje, a tak naprawdę to powinien cieszyć się tym co ma i nie narzekać, bo masa innych ludzi nie ma ani tyle co my :)

Jerzyku jesteś człowiek ze stali -prawdziwy superman :lol: Kolega niech uważa na swoje by-passy , bo nie wiem czy mają szanse przetrwać uścisk tak twardego gościa :-D Życzę Ci miłego wypoczynku na Kaszubach ;)
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-27, 10:23   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Witaj w klubie Jerzyku, ja ostatnio również miałam sporo zajęć i aktualnie nie mogę rozpoznać swojej zazwyczaj jako-tako porządnej chatki ;) Pracy będę mieć w niej sporo, ponieważ na razie opanowałam ten chaos tylko z grubsza :lol: Bardzo się cieszę się że zrzuciłeś już drugą skórkę i że wszystko u Ciebie wraca do normy :lol: Pozdrowienia dla Ciebie i niegrzecznego Ozorka :lol:
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-22, 09:07   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Fajnie :lol: Przywodzi mi na myśl wspaniałe zwierzątko, ktore powinno być pod ochroną, aby nie wyginęło z naszych lasów :mrgreen: Jerzyku dbaj więc o Jerzozwierza :lol:
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-19, 22:02   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
I właśnie o to chodzi. :lol: Zlekceważone obraziły się i uciekły gdzie pieprz rośnie :mrgreen: Przyjmij ode mnie małą nagrodę za najlepszą taktykę w walce ze skorupiakiem :!1!: :flow: :mrgreen:
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-17, 20:48   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Jerzozwierzu, jeśli pozwolisz ja również pohałasuję Ci z radośxi :hehe: :hehe: :hehe: ::dance::
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group