1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Cyntia

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 191008

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-30, 21:34   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Ania masz u mnie punkcik za sympatię do zwierzątek :lol: Ja je uwielbiam, wszystkie, a wszczegolności kotki i pieski :lol: Jerzozwieszu dzików nie mam, ale jeżyki często zaglądają do mojego ogródka. Kuny i wiewiórki też nas czasem odwiedzają. Rok temu mieliśmy okazję podziwiać gronostaja.

PS: Nie dziwię się, że po drzewach śmigasz gorzej od kuny. wszak nikt z nas nie widział Jeżyka zgrabnie skaczącego z gałęzi na gałąź :lol:

Ja również żtczę wsztstkim kolorowych snów :)
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Cyntia

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 191008

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-30, 20:25   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Gilmaly, Jerzozwieszu wy to macie życie....Ja też nie narzekam, bo mieszkam na obrzeżu miasteczka i otoczona jestem polami uprawnymi, łąkami, sadami. Do rzeczki też mam mam niedaleko, ale lasy i górki to już marzenie, a o spotkaniu z sarenkami to mogą sobie tylko pośnić.... :tiaa:
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Cyntia

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 191008

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-30, 07:18   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Grimaly absolutnie mnie nie zawiodłes :-D W zupełności wystgarcza mi wirtualna wycieczka w Twoje okolice :lol: Przysyłaj mi tylko raporty o sarenkach :lol:

[ Dodano: 2010-06-30, 07:19 ]
Ps: przepraszam za to, że poprzestawiały mi się literki w Twoim nicku.....
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Cyntia

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 191008

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-29, 22:06   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Grimaly ja też jestem asbtynentem ( abstynentką? ;) , więc się nie martw tą trobną skazą charakteru :mrgreen: Ja też wpraszam się do Ciebie i sarenek na wakacje :lol: Z pewnością żądam za wiele.. ale kto pyta -nie błądzi. A więc : masz może jakieś fotki z Twojej małej Arkadii? ;)

PS: Piszesz bardzo dobrze - u mnie piątka - Pozdrowienia od filologa polskiego :lol:

[ Dodano: 2010-06-29, 22:12 ]
Ps: Polonistkom, które są na bakier ze światem techniki (tak jak ja) zdarzają się częste literówki-więc jakby co :mamy remis :lol:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group