1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 14
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Chanel

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190990

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-01-07, 13:19   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Rzadko zaglądam na forum.
Z Nowym Rokiem przyszłam zobaczyć co słychać na Polanie i życzyć zdrowia, a tu taki cios ....

Bardzo współczuję całej Rodzinie, a zwłaszcza Tobie, Magdo.

::rose::
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Chanel

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190990

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-11-04, 21:27   Temat: Gilmaly-relacje z polany
O, jaka fajna foto-relacja!
Zamiana domków niesamowita.
A jesień piękna - nie dziwię się, że ciągnie Cię do tego miejsca.
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Chanel

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190990

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-05-06, 16:49   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Gilmaly - chcę Ci napisać, że dzięki Tobie jeden psiak ze schroniska znalazł lepsze miejsce na ziemi, czyli u mnie. ;) Wprawdzie nie golden a ruda kundelka, z którą na początku były problemy, ale to też kochane psisko.
Czytając Twoje posty zachciało mi się chcieć. :mrgreen:

Trzymaj się chłopie! :uhm!:
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Chanel

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190990

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-03-16, 12:29   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Gilmaly - gratuluję! Piesy cudne! Fajnie mieć parkę - roboty i wszystkiego więcej, ale
i radości dla wszystkich więcej. :-D
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Chanel

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190990

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-02-02, 21:03   Temat: Gilmaly-relacje z polany
No ja też się zaangażowałam. ;) I samej mi się zachciało goldenki. Ale to jeszcze nie ten czas...

Gilmaly - trzymam kciuki! :-D
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Chanel

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190990

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-01-31, 17:33   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Ech, goldenki... Kochane psiska. Fajnie by było, gdyby Tymek miał koleżankę.
Ale myślę, że to tylko kwestia czasu i trafienia na odpowiednią stronę, okazję.

Gilmaly - a ja proszę jeszcze o zdjęcia karmnika (z ptakami rzecz jasna), jeśli to możliwe. :-D
Nie mogę wyjechać i tęsknię za takimi widoczkami.
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Chanel

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190990

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-01-09, 23:09   Temat: Gilmaly-relacje z polany
I taką zimę lubię - słoneczko, lekki mrozik, trochę śniegu.
A jeszcze bardziej taką zimę lubię na fotografii. ;)
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Chanel

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190990

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-12-27, 11:02   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Również ciepło pozdrawiam! ::dance::
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Chanel

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190990

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-12-22, 22:06   Temat: Gilmaly-relacje z polany
A ja sobie tak myślę, że skoro przeżyliśmy koniec świata ;) , to teraz już wszystko pójdzie jak z płatka! Z każdym dniem coraz lepiej i lepiej. :-D
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Chanel

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190990

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-12-20, 11:28   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Z wołowiną nie mam praktyki. Najczęściej wychodziła mi twarda i zaczęłam ją omijać szerokim łukiem. ;) Rosół robię ze skrzydeł indyka.
Dobrze, że doprecyzowywujesz (o rany, ale trudne słowo ;P ) - myślałam, że chodzi ci o dodatki do rosołu. Faktycznie najpierw podgotowywuję mięso a potem wkładam jarzyny, bo mięso trzeba gotować dłużej.

[ Dodano: 2012-12-20, 11:57 ]
Dla ładnego koloru dodaję do rosołu szczyptę (dosłownie szczyptę, bo trzeba uważać, żeby nie przedobrzyć) kurkumy. A żeby rosołek był jeszcze bardziej rozgrzewający dodaję także szczyptę suszonego imbiru. Mnie nie zmienia to smaku rosołu, no ale każdy może mieć inny smak. ;)
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Chanel

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190990

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-12-20, 10:42   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Mniaam... ale smacznie tu się zrobiło!

Smak takiej kapustki pamiętam, pamiętam. Tylko samej jakoś mi nie wychodzi.

A do rosołku wszystko naraz wkładasz. I potem rosołek pyrka na malutkim ogniu. Im dłużej tym lepszy, bardziej energetyczny.
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Chanel

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190990

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-12-11, 17:43   Temat: Gilmaly-relacje z polany
No tych psów nie da się nie kochać. Chociaż ... i goldenów jest sporo do adopcji. :-(
Ostatnio na działce był fachowiec z goldenką. Aleśmy sobie pofolgowały potrzebie
głaskania, przytulania, ściskania. :hlehle: I naprawdę nie wiem, która z nas miała
większą uciechę. Tak że faktycznie - jest to wspólna terapia. :lol:

Pogłaskaj ode mnie Tymka. Fajny psiak. :uhm!:
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Chanel

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190990

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-12-11, 17:12   Temat: Gilmaly-relacje z polany
O tak! To są kochane psy. I takie terapeutyczne. Jest się do czego przytulić. :-D



Ale fajnie, że Twój będzie miał towarzyszkę! To będzie wesoło! :bravo"

A z kominkiem poeksperymentuję. W Sylwestra będzie okazja. :mrgreen:
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
Chanel

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190990

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-12-11, 12:57   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Cześć krajanie! (no prawie ;) )
Widzę, że mamy takie same cele - życie bliżej natury, może agro, postawienie wędzarni, pieca chlebowego.
Ale my czekamy na emeryturę a na razie tylko weekendowo-wakacyjne wypady nam zostały na naszą "hacjendę" ;) .
I nasz goldenek biegał sobie po działce. Widać było szczęście w jego psich oczach. Niestety w zeszłym roku, w Wielką Sobotę,
pochowaliśmy go na działce ... W przyszłym roku może weźmiemy jakiegoś mniejszego psiaka ze schroniska - do tej pory nie mogłam...

Muszę przetestować sposób gazdy na długie palenie w kominku. Trochę obawiam się tego wilgotnego drewna, ale skoro pewne
gatunki drewna nadają się do tego, to nie ma sprawy. Akurat wiosną przycinaliśmy wierzbę (może jeszcze nie wyschła).

A parą jesteście piękną! ::dance::
"I żyli długo i szczęśliwie" :) Tego Wam życzę.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group