1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
Caroline

Odpowiedzi: 327
Wyświetleń: 112216

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-09-06, 18:38   Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
lodzianin88 napisał/a:
Mama zapytała nas, czy może po pierwszej chemi nie zgolić głowy? A po weselu zacznie już nosić chuste, tak żeby się przygotować psychicznie. Nie wiem czy to dobry pomysł?

Moim zdaniem nie ma takiej potrzeby. Jak włosy zaczną się "sypać" dopiero wtedy można je zgolić- tak przynajmniej zrobiła moja Mama. Jej zaczęły wypadać dzień przed drugim wlewem.

A u mnie to już była zupełnia inna bajka, bo do 8 wlewu nie spadł mi ani jeden włos z głowy.
Dopiero pomiędzy 8 a 12-stym się przerzedziły. Ja brałam inny schemat chemii i włosy mi nie wypadły tylko przerzedziły i to tylko z przodu. Tak więc teraz prawie 14 miesięcy po chemii przód mam kręcony a tył (co został) prosty :/
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
Caroline

Odpowiedzi: 327
Wyświetleń: 112216

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-09-06, 11:51   Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
Witaj :)
Nawiązując jeszcze do tematu włosów- jeśli możecie nie żałujcie pieniędzy na perukę i wybierajcie tą z "górnej" półki.
Moja Mama wzieła tą tańszą i niestety efekt był ciut sztuczny. Ja natomiast dopłaciłam do refundacji bodajże 150 zł i kupiłam taką która naprawdę ale to naprawdę nie różni się od naturalnych włosów. Od tej tańszej różni się tym że jest przede wszystkim lżejsza w noszeniu i jest zrobiona na siateczce która imituje kolor skóry.
Ja przed chemią zaszalałam i sprawiłam sobie 4 peruki- dla swojego komfortu psychicznego
:oops:
pzdr.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group