1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
BeataM

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81655

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-23, 23:19   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Czkaweczko kochana, zawsze czytam to co napiszesz...
Dzięki Tobie bardzo często wiem co robić, jak wspierać Mamę...
Dzięki Tobie nauczyłam sie wielu rzeczy...
Opiekowałaś się Mamusią tak pięknie...
Staram się brać z Ciebie przykład wiesz... :)
Dziękuję Ci ślicznie ::rose::
i pisz zawsze, pisz kiedy możesz bo pomagasz Nam tu bardzo...
Przytulam Cię mocno... :tull:
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
BeataM

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81655

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-17, 12:03   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Czkaweczka... ściska mi serce kiedy czytam Twoje słowa...
Tak bardzo mi przykro...
Przytulam Cię mocno... |przytula|
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
BeataM

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81655

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-14, 23:17   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Czkaweczko...
Przeszłaś tak wiele, jesteś silna i dzielna...
Myślami będę jutro z Tobą... Dasz radę... dla Mamy.
::rose::
Przytulam Cię mocno |przytula|
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
BeataM

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81655

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-13, 23:39   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Czkaweczko kochana, tak bardzo mi przykro...
przyjmij prosze moje wyrazy współczucia...
mocno Cie przytułam i modlę się za Twoją Mamusię... ['][']

::rose::
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
BeataM

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81655

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-28, 21:02   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Przytulam Cię mocno :tull: Serce mi pęka jak czytam o Twojej Mamusi, niestety ja nie znam odpowiedzi na Twoje pytania :| Napisz proszę do DSS, Ona ma dużą wiedzę i napewno Ci pomoże, podpowie co robić....Mnie pomogła bardzo... Ściskam _itsme_
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
BeataM

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81655

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-24, 19:06   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Czkaweczko, przykre to co piszesz... Twoja Mamcia cierpi a tu jakby znikąd pomocy...
"No bo zaawansowana choroba nowotworowa rządzi się swoimi prawami proszę pani" - ja to właśnie słyszę od lekarzy i szlag mnie trafia!
Wiem co czujesz, bo ja też tak mam :-( onkolog również machnął już ręką na moją Mamę :-( na ostatniej wizycie Mama błagała wręcz o pomoc w sprawie nasilającego się kaszlu.... niestety pani doktor nawet nie podjęła tematu... :-( to przykre, że tak traktowani są pacjenci ze śmiertelną chorobą... nawet porozmawiać się jej nie chciało czy wytłumaczyć jak to jest z tym kaszlem.... :|
Ja już nie mam do kogo zwrócić się z tym problemem, nie umiem pomóc Mamie a Ona liczy już tylko na mnie :|

Ręce opadaja jak się czyta, że nie dają skierowań na kontrolne TK, oceniają chorobę... no właśnie na podstawia czego oceniają chorobę??? na podstawie wyglądu czy morfologii krwi??? Przeciez wiadomo, że wyniki i tak będą do du.... !!!!

Tak swoją drogą zastanawiam się po co moja Mama ma łykać żelazo na anemię?? Przecież i tak się Jej nie poprawi a robi tylko szkodę te żelazo.... To po co pani doktor jest taka nadgorliwa kiedy nie trzeba???

Chyba jestem wściekła na to wszystko!!!!
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
BeataM

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81655

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-06, 16:00   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Czkawko... czytajac Twoje wpisy mam wrażenie że czytam o sobie i swojej Mamie... Mamy dkładnie te same doświadczenia... chyba we wszystkim...

Moja Mamcia 3 dni temu równiez miała urodzinki... Byłam z synkiem u Niej... Byłam twarda przy Mamie kiedy Ja ściaskałam i całowałam ale zaraz po słowach "dużo zdrowia Mamuś" chyłkiem uciekłam do łazienki i nie dałam rady, zryczałam się strasznie... Świadomość tego, że Mamcia skończyła 59 lat a moja Babcia- mama Mamy - zmarła dokładnie w wieku 59 lat, dobija mnie i paraliżuje okrutnie... :|

Ale dzieląc się tu na forum naszymi doświadczeniami jest nam chyba łatwiej żyć z tą diagnozą i ze świadomością co nas czeka...

Trzymam za Was kciuki, dużo zdrówka dla Mamusi _littleflower_ trzymaj się ciepło Czkawko :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group