1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gruczolakorak z przerzutami do kości
Bblondi

Odpowiedzi: 200
Wyświetleń: 47971

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-04, 21:25   Temat: Gruczolakorak z przerzutami do kości
Sylwia, Bądź dzielna. Bądź ze swoją Mamusią. Nie zmuszaj na siłę Jej do niczego. W tych trudnych chwilach (kto wie może to tylko kryzys) po prostu bądź z Nią. Trzymaj się /aga
  Temat: Gruczolakorak z przerzutami do kości
Bblondi

Odpowiedzi: 200
Wyświetleń: 47971

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-01, 22:44   Temat: Gruczolakorak z przerzutami do kości
Moja mama brała pamifos raz w miesiącu. Na zmiany nowotworowe w kręgosłupie i innych kościach. Trzymajcie się i celebrujcie każdy Wasz współny dzień. Każdy z nas, kto stracił już jakiegoś bliskiego wie jak ważna jest każda chwila.../aga
  Temat: Gruczolakorak z przerzutami do kości
Bblondi

Odpowiedzi: 200
Wyświetleń: 47971

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-12, 19:22   Temat: Gruczolakorak z przerzutami do kości
Sylwia, jest zapewne pomoc świąteczna i nocna tam gdzie mieszkacie - nie czekaj do jutra - zadzwoń i poproś o wizytę. Cała noc przed Wami - dla spokoju sumienia zadzwoniłabym a jeśli nie tam to na pogotowie. MUSI ktoś Ci pomóc - Mamę powinien obejrzeć lekarz. Może trzeba włączyć antybiotyk. A potem napisz nam co powiedział lekarz. Trzymam kciuki /aga
  Temat: Gruczolakorak z przerzutami do kości
Bblondi

Odpowiedzi: 200
Wyświetleń: 47971

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-11, 21:05   Temat: Gruczolakorak z przerzutami do kości
Sylwia - przeczytałam Twój wątek - mam jedno pytanie - jeśli mama ma nadal przyklejane plastry to pamiętasz, że przecinanie musi iść po skosie? Mi tak przynajmniej mówili lekarze jak troszczyłam się swoją mamą. Jeśli to nie jest prawda to pewnie mnie tu ktoś pouczy :-) /aga
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group