1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: U Gazdy
Basia2000

Odpowiedzi: 7427
Wyświetleń: 876238

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2015-11-11, 20:58   Temat: U Gazdy
Wczoraj doznałam szoku, niedowierzania, zdumienia, no i uśmiałam się po pachy. Dziś przyszła mi refleksja, strasznie zrobiło mi się żal tych biednych "misek", w sumie to dziewczyny zostały upokorzone. Z drugiej strony czego chciały to miały, ten cudak nie wyskoczył jak królik z kapelusza, przed tym końcowym cyrkiem odbywały się pewnie próby, więc wiedziały na co się piszą, ale i tak mi jakoś ich szkoda. :)
  Temat: U Gazdy
Basia2000

Odpowiedzi: 7427
Wyświetleń: 876238

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2015-03-31, 08:18   Temat: U Gazdy
Drugi przypadek wypisz wymaluj do Gazdy pasuje :)
  Temat: U Gazdy
Basia2000

Odpowiedzi: 7427
Wyświetleń: 876238

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-10-18, 22:43   Temat: U Gazdy
cleo33 napisał/a:
bardzo chętnie będę też gościł u siebie kolejne zloty, jeśli tylko będziecie chcieli odwiedzać starego Gazdę

Stary Gazdo .....już dajcie spokój

Nie ma skutku, bez przyczyny, należą nam się wyjaśnienia/ i to nie ze strony Gazdy/, może szefostwo się wypowie?
  Temat: U Gazdy
Basia2000

Odpowiedzi: 7427
Wyświetleń: 876238

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-10-18, 21:33   Temat: U Gazdy
Gazda napisał/a:
Kochani, nadeszła pora, bym pożegnał się z tym Forum. Bardzo wiele Wam zawdzięczam, i nigdy nie zapomnę, ile pomocy i wsparcia dzięki Wam otrzymałem. Dziękuję również Magdzie DSS, za jej działania, dzięki którym mogłem znacznie swój żywot wydłużyć. Życzę wam wszystkim zdrowia i cierpliwości. Oczywiście, wszystkie zniżki przynależne Forumowiczom są aktualne, bardzo chętnie będę też gościł u siebie kolejne zloty, jeśli tylko będziecie chcieli odwiedzać starego Gazdę. Trzymajcie się cieplutko, i zdrowia, zdrowia, jeszcze raz zdrowia Wam życzę!!! 8-)

Arturze
Jeśli Twój post nie jest napisany pod wpływem emocji, do których każdy z nas ma prawo, pozostaje mi powiedzieć, że szanuję i rozumiem Twoją decyzję. Nie pisałam do Ciebie nigdy, choć czytałam z zapartym tchem podziwiając Twoją heroiczną walkę o zdrowie, o życie. Twój humor, dystans i siła pozwalały mi powstać nie raz z kolan, kiedy padałam przybita przez życie, dodawałeś mi siły w walce o moich bliskich. Zawsze kiedy życie mnie przerasta czytam Twoje posty, słucham muzyki, którą zamieszczasz, to jest dla mnie najlepsza terapia, pomogłeś mi kiedy psycholog nie poradził.
DZIĘKUJĘ, życzę długiego życia w zdrowiu.
Barbara
  Temat: U Gazdy
Basia2000

Odpowiedzi: 7427
Wyświetleń: 876238

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-10-14, 13:43   Temat: U Gazdy
Gazdo, otwieraj oficjalną listę na zlot czarownic!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group