1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: mama chora na nowotwór POMOCY JAK SOBIE RADZIĆ
Basia2000

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8683

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-08-28, 00:19   Temat: mama chora na nowotwór POMOCY JAK SOBIE RADZIĆ
Jesteś dorosłą kobietą, a zachowujesz się jak niedojrzałe, wygodne dziecko, tak wygodne. OD KWIETNIA nie byłaś w domu. Czy Anglia leży na końcu świata? Czego oczekujesz? Andres udzielił Ci mądrej i rzeczowej odpowiedzi! Zrobisz to co będziesz chciała. Pomyśl tylko o tym co znosi reszta rodzeństwa, oni nie ograniczają się do telefonów, oni są, pomagają, patrzą na to co się dzieje z mamą poświęcając swój czas i swoje życie. Dali Ci do zrozumienia iż oczekują Twojej obecności, że moralny obowiązek pomocy choremu rodzicowi spoczywa na WSZYSTKICH dzieciach chyba, że pozostali zgodzą się na Twoją nieobecność, wtedy należałoby pomóc inaczej, choćby finansowo.
Przepraszam za ton mojej wypowiedzi, ale sama jestem osobą opiekującą się chorymi rodzicami, a mój brat podobnie jak Ty ogranicza się tylko do telefonów, z których nic dla nikogo nie wynika. Wiem jaki to ciężar czasami tak trudny do udżwignięcia, że nie ma słów, którymi można to wyrazić.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group