1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
Basia2000

Odpowiedzi: 327
Wyświetleń: 111775

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-03-09, 22:22   Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
Twoja mama miała operację cztery doby wstecz, wiem to z własnego doświadczenia, że to najbardziej kryzysowa doba po zabiegu, operacje brzuszne dają się mocno we znaki, przeszłam takowe trzy i wiem czym to pachnie, tak naprawdę to pełną piersią oddycha się po około miesiącu, pierwsze dwa tygodnie to jedno wielkie cierpienie, dziwię się eksperymentowi sprawdzającemu czy mama wmawia sobie ból, porozmawiaj jutro o tym z ordynatorem, zrób to grzecznie!
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
Basia2000

Odpowiedzi: 327
Wyświetleń: 111775

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-09-29, 12:08   Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
Twoja mama leczona jest z zamiarem wyleczenia, przeprowadzono operację radykalną, a chemioterapia jest leczeniem uzupełniającym.
Pozdrawiam
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
Basia2000

Odpowiedzi: 327
Wyświetleń: 111775

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-09-04, 19:22   Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
Czyli operator zrobił swoje i na tym jego rola się kończy , teraz mama pójdzie pod opiekę innego lekarza, miejmy nadzieję, ze okaże się bardziej ludzki , nie będzie odsyłał do prywatnego gabinetu i będzie udzielał informacji, ma taki obowiązek. Zareagowałam emocjonalnie na Twój post ze względów osobistych, moją bardzo chorą mamę lekarz bez serca potraktował jeszcze gorzej, skończyło się na tym, że zabrałam ją i w ciągu dwóch dni znalazłam inny szpital i innego lekarza, gdzie wszystko odbyło się w sposób ludzki i cywilizowany. Teraz Twoja mama musi odpocząć po operacji, wygoić ranę, a po odebraniu pooperacyjnej histopatologii onkolog ustali dalsze leczenie.

[ Dodano: 2014-09-04, 20:25 ]
Swoją drogą, cierpliwy z ciebie człowiek skoro ze spokojem zniosłeś na zadane pytanie o węzły chłonne odpowiedż "bo nie".
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
Basia2000

Odpowiedzi: 327
Wyświetleń: 111775

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-09-04, 18:40   Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
Wstrzymam się od skomentowania słów ordynatora, bo musiałabym strasznie kląć, a tego nie chcę, bo nie wypada i nie przystoi. Wiesz co? Nie miałabym zaufania do takiego lekarza, bo i naprawdę to skąd, jeśli nie ma jeszcze wyników badania histopatologicznego ten lekarz od siedmiu boleści wie, że ma do czynienia z rakiem? To mogą być domysły czasami graniczące z pewnością, ale każdy mądry lekarz do momentu kiedy nie ma 100 procentowej pewności jest powściągliwy i nie mówi takich rzeczy, chyba , że było badanie śródoperacyjne to co innego, ale jego zakichanym obowiązkiem, jest o Was o tym poinformować. Ja na Waszym miejscu poszukałabym do leczenia chorej innych lekarzy i innego ośrodka, mamie będzie się on po dzisiejszych słowach ordynatora żle kojarzył, a jej nadszarpnięta psychika jest bardzo ważna w przebiegu leczenia.
Zeskanuj i wklej, albo przepisz wypis mamy ze szpitala.
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
Basia2000

Odpowiedzi: 327
Wyświetleń: 111775

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-09-01, 20:45   Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
To idż jutro jeszcze raz i powiedz, że mama nie pamięta, nie daj się zbyć, bądż bardzo grzeczny i jednocześnie bardzo stanowczy, jak to nie pomoże to wal prosto do ordynatora.

[ Dodano: 2014-09-01, 21:46 ]
jeszcze jedno przygotuj się merytorycznie do rozmowy tak jak Ci to sugerowałam, poczytaj i postaraj się jak najwięcej zrozumieć.
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
Basia2000

Odpowiedzi: 327
Wyświetleń: 111775

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-09-01, 19:52   Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
Nie dziwię się młodemu przerażonemu człowiekowi, pewnie nie znającemu budowy kobiecych narządów rodnych, że mota się i porusza jak dziecko we mgle.Chłopcze / przepraszam za poufałość / w tym dziale jest biblioteka pojęć, przeczytaj tekst ze zrozumieniem i wielką uwagą, następnie przestudiuj kilka wątków związanych z guzami jajnika. Zapewniam Cię, że tym sposobem zdobędziesz podstawową / bardzo podstawową / wiedzę. Jak już to zrobisz i będziesz miał jako takie pojęcie, to spisz nurtujące Ciebie pytania i zasuwaj do lekarza, odpowiedzi notuj, bo możesz nie spamiętać, albo coś pokręcić. Otrzymasz tu na forum podpowiedzi, co robić, jakie ewentualne pytania zadać doktorom. Bardzo delikatny i taktowny, posiadający ogromną wiedzę kardynał, oraz wiele innych osób znających się na rzeczy poprowadzi Cię za rękę, ale musisz współpracować, inaczej się nie da.
Pozdrawiam ciepło i serdecznie, mam równie dobrego i troskliwego syna.
Barbara
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group