1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
BEATASO

Odpowiedzi: 411
Wyświetleń: 118819

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-10-09, 06:59   Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
Dronko jesteś mi bardzo bliska, nie będę tu pisać , że dzisiaj Ci współczuję. Współczułam Ci odkąd Cię poznałam dzisiaj życzę Ci dużo sił. Zrobiłaś dla taty wszystko co mogłaś, wiecej się nie dało.
Kiedyś nasza Madzia napisała, że poźniej jest łatwiej bo emocje są czyste. Ciężko było mi w to uwierzyć teraz wiem , że miala rację

::rose::
  Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
BEATASO

Odpowiedzi: 411
Wyświetleń: 118819

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-10-05, 23:25   Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
Nie potrafię Ci nic mądrego napisać ale myślami jestem z Wami cały czas. I poproszę mamę żeby zawołała Twojego tatę, może mnie usłyszy.
Trzymaj się Dronka, jeszcze troszkę
  Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
BEATASO

Odpowiedzi: 411
Wyświetleń: 118819

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-10-03, 10:49   Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
:tull:
  Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
BEATASO

Odpowiedzi: 411
Wyświetleń: 118819

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-09-27, 07:29   Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
Dronko oni tam w HS mają pewnie to co najlepsze. Pamietasza jakiś czas temu moja mama miała problem z odleżynami. Bardzo dobra jest ta maść biofine. Ale dostałam też w sloiczku maść z HS.
D bałam o te mamy odleżyny a one i tak szły wlasnym torem. Od tygodnia mama jest w pampersie, do tego te częste wypróżnienia a po odlezynach zostały tylko ciemniejsze miejsca na skórze. Nawet to pokazuje , że w tej chorobie na nic nie mamy wpływu.
  Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
BEATASO

Odpowiedzi: 411
Wyświetleń: 118819

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-09-24, 06:33   Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
:tull:
  Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
BEATASO

Odpowiedzi: 411
Wyświetleń: 118819

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-09-12, 23:10   Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
Wiem , że nie mój wątek ale mam nadzieję Madzia , że masz rację.
  Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
BEATASO

Odpowiedzi: 411
Wyświetleń: 118819

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-09-12, 07:51   Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
Wierzę , że dzięki ludziom z tego forum jakoś to przetrwamy. Przetrwamy bo patrząc na siebie i na Ciebie trudno to powiedzieć, że jakoś przeżyjemy. Przeżyjemy to zdecydowanie za dużo powiedziane.

Ja też jestem w takim zawieszeniu. Doskonale Cię rozumiem. Nic się da . Zawsze bałam się jaki będzie koniec tej choroby mama. A dzisiaj życie napisało scenariusz gorszy od moich przypuszczeń.

Psycholog powiedział mi że muszę jakoś ten czas przetrwać. I myślę Dronko , że najgorszy czas jeszcze przed nami. Bo nie wyobrażam sobie jednak chwili gdy moja mama odejdzie i na dzień dzisiejszy nie wiem jak dam wtedy z tą pustką radę żyć. Ty pewnie też.

Wszystko musimy jakoś przetrwać.

Jakoś damy radę

Nie my pierwsze, nie ostatnie [no] [no]
  Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
BEATASO

Odpowiedzi: 411
Wyświetleń: 118819

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-09-11, 09:12   Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
Dronka wiem przez co przechodzisz bo u nas jest też bardzo ciężko. Staram się nie myśleć tylko robić robić robić. A jak tylko dojdzie do mnie co się dzieje rozpadam się na milion kawałków. Czasami modlę się żeby to już się stało a potem mam ochotę zabić sama siebie.

Nie da się normalnie źyć. Jestem z Tobą i Ty i ja musimy to jakoś przetrwać. Jakoś musimy dać radę.
  Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
BEATASO

Odpowiedzi: 411
Wyświetleń: 118819

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-08-13, 10:48   Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
Dronka coś widocznie zadziałało. Chodziło mi o to żebyś cieszyła się tym co jest teraz a masz czym. Przynajmniej z mojej perspektywy. W tej chorobie po prostu już tak jest. Czasem coś nagle się poprawia , czasem pogarsza. My z mamą jesteśmy już bardzo daleko w tej walce, pewnie niewiele nam zostało. Nie myśl Dronka, ciesz się :)

Bardzo Wam kibicuję i mocno trzymam za Was kciuki bo macie szansę jeszcze całkiem fajnie pożyć :-D
  Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
BEATASO

Odpowiedzi: 411
Wyświetleń: 118819

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-08-13, 01:54   Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
Cześć Dronka. Czy to ważne gdzie? Ważne że go nie ma!
Super że tato czuje się dobrze. Trzymam za Was kciuki :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group