1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chłoniak grudkowy - oczekiwanie ma PET
Asbaria

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 8935

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2018-03-12, 17:22   Temat: Chłoniak grudkowy - oczekiwanie ma PET
Przykro mi z powodu męża.. rzeczywiście, macie nie ciekawą sytuację.. grunt to się nie poddawać...
Wiesz co, nie będę ci tutaj opisywać mojej historii, bo to jest niezgodne z regulaminem. To jest twój wątek i ew mogę odpowiadać na pytania dotyczące twojej sytuacji, tak więc w wolnej chwili zapraszam cię do lektury historii mojej choroby pod tym linkiem:

http://www.forum-onkologi...owy-vt14305.htm 😉

Jeżeli chodzi o dietę to możesz jeść wszystko, na co tylko masz ochotę. Ja nie miałam specjalnych zaleceń. Ale i tak warto już odrzucić cukier z jadłospisu, bo każdy nowotwór karmi się tym białym cholerstwem. Zwiększyć ilość świeżych warzyw i owoców. No i w mojej kuchni cebula, czosnek i kurkuma wiodą teraz prym 😊 Trzeba się jakoś dodatkowo wzmacniać 😃
A co do długości leczenia, to wszystko zależy od stopnia zaawansowania twojej choroby i jakie leczenie zostanie wdrożone.
Ja miałam tylko radioterapie szyi, więc w miarę szybko doszłam do siebie.
Nie martw się.. to forum jest wspaniałym miejscem, mamy Miśka z ogromną wiedzą w tym temacie, więc możesz liczyć na pomoc. Pytaj o co tylko będziesz chciała.
Jakby co, to zapraszam na priv 😊
  Temat: Chłoniak grudkowy - oczekiwanie ma PET
Asbaria

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 8935

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2018-03-12, 13:17   Temat: Chłoniak grudkowy - oczekiwanie ma PET
Witaj kasiuta, ;)
Też mam chłoniaka grudkowego, pierwsza bitwa za mną (i mam nadzieję, że ostatnia) , tak więc mocno trzymam za Ciebie kciuki :okok"
Tak jak Misiek pisze, to jest choroba przewlekła i łatwa do utrzymania w ryzach, grunt to trafić na dobrego i empatycznego lekarza, który z czasem stanie się twoim "klinicznym przyjacielem" _itsme_ bo będziecie na siebie skazani, na bardzo długie lata... oby tylko w celach profilaktycznych badań ;)
Głowa do góry , będzie dobrze... bo musi być dobrze :tull:
pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group